قیمت ملک:
۶.۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۷۲۰۳
فروش

آپارتمان سرخرود خط دریا

فروش

آپارتمان سرخرود خط دریا

این اپارتمان با نمایی شیک و مدرن ، بنایی نوساز ، اسانسور و تراسی بزرگ  در خط دریای سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این برج ساحلی دارای اتاق خواب که یکی از آن با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 155 متر دارای 7 طبقه که واحد های کل آن 28 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 3 با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر و با تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، سونا خشک ، لابی ، سینما ، پینگ پنگ ، سالن ورزشی مجهز به بدنسازی و بیلیارد اشاره کرد. آپارتمان لوکس از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله ی آپارتمان ساحلی از دریای شهر سرخرود 100 متر و فاصله تا جاده ی اصلی و مرکز شهر سرخرود 300 متر می باشد بنابراین دسترسی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر به راحتی و آسانی به خریداران محترم فراهم آمده است.

این آپارتمان ساحلی بسیار شیک و لوکس با نمایی مدرن ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری و مجتمع دارای لابی ، سینما ، سونا خشک ، حمام ترکی ، سالن ورزشی ، بیلیارد ، پینگ پنگ ، تراسی بزرگ در محیطی توریستی و خوش آب و هوا و فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 45 میلیون تومان و به مبلغ 6/950،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب آپارتمان ساحلی مدرن در سرخرود خط دریا می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/29
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متراژ بنا: ۱۵۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش