قیمت ملک:
۷.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۶۷۸۴
فروش

آپارتمان سرخرود بلوار دریا

فروش

خرید و فروش آپارتمان با نمای شیک و مدرن دید به دریا دارای مدارک کامل و سند نالکیت تک برگ در محله ی توریستی خط دریای شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان پلاک اول با به کارگیری بهترین متریال روز و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 190 متر دارای 13 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی 10 قرار دارد. ویوی عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود. این برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از جمله امکانات آپارتمان رو به دریا می توان به هود ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، کمد دیواری و استخر اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان نوساز تا جاده ی اصلی سرخرود به محمودآباد و یا سرخرود به بابلسر 500 متر و فاصله از دریای شمال پلاک اول دریا محسوب می شود بنابراین دسترسی راحت و آسانی به هر کدام از این موقهیت ها برای شما عزیران فراهم آمده است.

ایت آپارتمان پلاک اول با نمایی شیک و مدرن با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با پارکینگ ، انباری ، آسانسور T استخر و تراسی با چشم انداز عالی به دریا در شهر توریستی سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر مر مربع آن 42 میلیون تومان و با بهای 7/900،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/12
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۹۰ متـر
متراژ بنا: ۱۹۰ متـر
طبقات ساختمان: ۱۳
طبقه: ۱۰
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف پارکت
کارشناس فروش
کارشناس فروش