قیمت ملک:
۲.۷۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۷۳۱۰
فروش

آپارتمان ساحلی ویو دریا بابلسر

فروش

آپارتمان ساحلی ویو دریا بابلسر

این آپارتمان ساحالی با نمایی شیک و مدرن ، سند مالکیت تک برگ  و ویوی عالی به ساحل دریای خزر  در بابلسر شمال کشور، استان مازندران واقع شده است.

برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای سمت دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 98 متر دارای 5 طبقه که واحد های کل آن 10 تا و این واحد فروشی در طبقه ی با ویوی ابدی به ساحل دریا در محیطی توریستی و تمامی امکانات به خریداران محترم ارایه می گردد. آپارتمان شیک از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار برخوردار می باشد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، مخزن آب ، کابینت ، باربیکیو و غیره نام برد. از روف گاردن بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان از دریا 200 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به مراکز خرید به راحتی فراهم شده و دید به ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان به سادگی ایجاد کرده است.

این آپارتمان نزدیک به دریا با نمایی شیک ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و با آسانسور ، پارکنیگ ، انباری ، مخزن آب ، کابینت ، روف گاردن با دید عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی راحت به ساحل دریای خزر در مکانی خوش آب و هوا و توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 28 میلیون تومان و به مبلغ 2/750،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر می باشد.

کارگذاری املاک جهانM

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/11
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۹۸ متـر
متراژ بنا: ۹۸ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش