قیمت ملک:
۵.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۶۷۰۵
فروش

آپارتمان ساحلی بابلسر

فروش

خرید آپارتمان28 طبقه با 65 واحد، واقع شده در شهر ساحلی و توریستی بابلسر در شمال کشورفول امکانات و با به کارگیری بهتری متریال روز ، که واحد فروشی مورد نظر در طبقه 2 و 3 و 4 این آپارتمان قرار گرفته و با متراژ زمین 140 متر ، با قیمت هر مترمربع 40 میلیون و در کل 5/600 میلیارد تومان ، به فروش می رسد.
چشم انداز گسترده ای را از طبیعت اطراف با استفاده از تراس  و پنجره های خانه میتوان دریافت نمود چون فاصله واحدآپارتمان ساحلی از دریای شهر بابلسر در مازندران در شمال ایران  50 متر بوده ، .فاصله این واحد آپارتمان از جاده اصلی بابلسر به سرخرود و یا بالعکس از سرخ رود به بابلسر در شمال کشور در استان مازندران  0 متر میباشد.
آپارتمان به 3 اتاق خواب و سالن وآشپزخانه تقسیم شده است. همه اتاقها و آشپزخانهاز کف سالن سرامیک و سقف آن از گچ کار شده است. سیستم گرمایش توسط پکیج و شوفاژ و سرمایشی تامین میگردد.
کار ساخت این واحد آپارتمان پیشنهادی ما به شما ، در سال 1399 پایان گرفته و دارای پارکینگ و انباری  می باشد که همراه با مستندات رسمی سند تکبرگ ششدانگ ، پروانه ساخت و پایان کار در هنگام خرید به خریداران محترم ارائه میگردد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/03
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۴۰ متـر
متراژ بنا: ۱۴۰ متـر
طبقات ساختمان: ۲۸
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش