قیمت ملک:
۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۹۱۰
فروش

آپارتمان ساحلی بابلسر ویو دریا

فروش

خرید آپارتمان سنددار و ساحلی با نمایی بسیار شیک و مدرن دارای سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و ویوی عالی به دریای خزر در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این آپارتمان رو به دریا ذارای اتاق خواب می باشد که یک خواب آن مستر با کف سرامیک می باشد. آپارتمان سمت دریا با به کارگیری بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 115 متر دارای 12 طبقه که واحد های کل آن 20 تا می باشد و این واحد فروشی در طبقه ی 10 قرار دارد. آپارتمان نوساز از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است  و دارای امکاناتی نظیر : آسانسور ، پارکینگ و انباری می باشد. از تراس بزرگ ساختمان می توان ویوی عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان نزدیک به دریا از جاده ی اصلی و مراکز خرید 250 متر و فاصله از دریای بابلسر 100 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیت بی نظیری که دارد دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها را به آسانی و راحتی فراهم آورده است.

آپارتمان ساحلی با بنایی نوساز ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراسی بزرگ و ویو از ساحل دریای خزر از سه طرف که قیمت هر متر مربع آن 22 میلیون تومان و به بهای 2/500،000،000 میلیارد تومان در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به فروش می رسد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/23
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۱۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش