قیمت ملک:
۴.۳۷۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۶۰۹۶
فروش

آپارتمان رو به دریا بابلسر

فروش

آپارتمان رو به دریا بابلسر

فروش آپارتمان ساحلی ویو دریا در شهر توریستی بابلسر، سند دار، نوساز و کلید نخورده، فول امکانات، محیط دنج و آرام، با امنیت کامل گزینه ای مناسب برای خرید و سکونت در شمال مازندران محسوب میشود.

آپارتمان در 8 طبقه تک واحدی، واحد ها 162 متری، 3 خواب، دارای امکاناتی نظیر کمد دیواری، کابینت، هود، انشعابات، شوفاژ و پکیج، اسپیلت، تراس دلنشین روبه ساحل دریای بابلسر، آسانسور، پارکینگ، انباری، نوساز و کلید نخورده، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ مالکیت با قیمت 4 میلیارد 374 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان ساحلی در فاصله 200 متری دریا و 100 متری جاده اصلی در نزدیکی مرکز شهر توریستی بابلسر واقع شده است که با توجه به این فواصل دسترسی به تمام این مراکز اصلی در شمال مازندران بسیار راحت و آسان خواهد بود.

خرید آپارتمان با لوکیشن عالی در منطقه ای برند، با سند و مدارک تکمیل، فول امکانات، در محیطی امن و آرام و با پیشرفت چشم گیر محیط و منطقه در آینده نزدیک بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در شمال مازندران به شمار می رود.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران، خرید آپارتمان نوساز و کلید نخورده، سند دار، با قیمت مناسب در منطقه را پیشنهاد می کند.

خرید آپارتمان در بابلسر / قیمت آپارتمان در بابلسر / آپارتمان فروشی بابلسر / آپارتمان سند دار بابلسر / خرید و فروش آپارتمان در بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/20
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۶۲ متـر
متراژ بنا: ۱۶۲ متـر
طبقات ساختمان: ۸
واحدهای ساختمان: ۸
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش