قیمت ملک:
۲.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۶۸۸۷
فروش

آپارتمان در سرخ رود

فروش

فروش آپارتمان ساحلی در سرخرود با سند مالکیت تک برگ،مجوز ساخت با ویوی عالی به ساحل دریای خزر در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این برج ساحلی دارای 1 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. آپارتمان رو به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 71 متر دارای طبقه که واحد های کل آن 12 تا می باشد و این واحد فروشی در طبقه ی 3 قرار دارد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ و انباری اشاره کرد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از ساحل دریای خز و مناظر اطراف دریافت کرد. آپارتمان نزدیک به دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. فاصله ی آپارتمان ساحلی از دریا 50 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 200 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که آپارتمان با موقعیتی که دارد دسترسی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم به سادگی فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر در مکانی خوش آب و هوا و توریستی در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 43 میلیون تومان و به مبلغ 2/400،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد مناسب خریدارانی که قصد خرید آپارتمان در سرخرود و یا خرید آپارتمان در مازندران شمال را دارند مناسب می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/23
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۷۱ متـر
متراژ بنا: ۷۱ متـر
طبقات ساختمان: ۶
واحدهای ساختمان: ۲
طبقه: ۳
تعداد اتاق خواب: ۱
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش