قیمت ملک:
۴.۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۷۹۹۳
فروش

آپارتمان در سرخرود بلوار دریا ویو ابدی

فروش

این آپارتمان ساحلی و سنددار کاملا مبله با نمایی مدرن ، دارای سند مالکیت تک برگ و تراسی بزرگ با دید ابدی و ویوی عالی به ساحل دریای خزر در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

 آپارتمان نزدیک ساحل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار بوده است. از تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز عالی از ساحل دریای خزر و محیط دریافت کرد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، کابینت و کمد دیواری اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان تا دریا 30 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 50 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه های برند داشته را برای شما زیزان به راحتی فراهم کرده است.

برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان لب آب با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 103 متر دارای 12 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی اول با ویوی عالی به دریا و تمامی امکانات آماده ی ارایه به خریداران محترم در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر مربع آن 45 میلیون تومان و به مبلغ 4/700،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/06
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متراژ بنا: ۱۰۳ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش