قیمت ملک:
۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۷۴۰۵
فروش

آپارتمان در بابلسر فروشی

فروش

آپارتمان در بابلسر فروشی

خرید آپارتمان در بابلسر با نمای شیک و مدرن ، دارای سند مالکیت تک برگ ، فول امکانات ، با بهترین متریال روز ،آسانسور ،با تراسی به ویوی شهر گزینه ای مناسب برای خرید ، فروش و سرمایه گذاری در بابلسر واقع در شمال کشور ، استان مازندران می باشد.

آپارتمان متراژ پایین دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان با معماری اصولی و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 76 متر دارای 10 طبقه که واحد های کل آن 30 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 4 با نور پردازی شیک ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری و با تمامی امکانات بسیار مورد توجه قرار می گیرد. آپارتمان مذکور از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله از دریای بابلسر شمال در مازندران 1500 متر و فاصله ای تا جاده ای اصلی ندارد بنابراین دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها برای ساکنین محترم به راحتی فراهم آورده است.

این آپارتمان شیک با قیمت مناسب و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، سقف کناف در مکانی خوش آب و هوا و توریستی در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 2،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان قیمت مناسب در بابلسر می باشد.

کارگذاری املاک جهان M

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/28
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۷۶ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش