موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:

آپارتمان در بابلسر داخل شهر

آپارتمان در بابلسر داخل شهر

فروش آپارتمان در شهر ساحلی بابلسر، با متریال عالی، خوش ساخت و خوش نقشه و با بهترین لوکیشن در منطقه، مناسب برای خرید، سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران می باشد.

آپارتمان ساحلی در 6 طبقه 12 واحدی، واحد ها 110 متری، 2 خواب، دارای امکاناتی نظیر کمد دیواری، کابینت و هود، انشعابات، رادیاتور، پکیج و شوفاژ، اسپیلت، تراس، آسانسور، پارکینگ، انباری، درب ریموت دار، پروانه ساخت، پایان کار، سند تک برگ با قیمت 2 میلیارد 200 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان نوساز واقع در فاصله 1500 متری ساحل دریا، 500 متری جاده اصلی و در نزدیکی مرکز شهر، از پیشرفت قابل توجه منطقه در حال و آینده بسیار نزدیک برخوردار است که می تواند گزینه ای عالی برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران باشد.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی خرید آپارتمان ساحلی، نوساز و کلید نخورده، سند دار با امکانات رفاهی کامل، در نزدیکی ساحل، جاده، بازار، فروشگاههای زنجیره ای و مرکز شهر در شمال مازندران را پیشنهاد می کند.

خرید آپارتمان در بابلسر / قیمت آپارتمان در بابلسر / آپارتمان ساحلی در بابلسر / آپارتمان شهرکی بابلسر / آپارتمان ساحلی شمال

کارگذاری املاک جهان

 

آپارتمان در بابلسر داخل شهر-17757

شهر: بابلسر-ساحلی

قیمت:2,200,000,000 تومان

مساحت: 220

طبقه: 6

زیر بنای ساختمان: 110

تعداد اتاق:2

سن بنا: نوساز سال

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: نقاشی

کف پوش: سرامیک

آسانسور، پارکینگ، انباری، دارد

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/07/28
کاربری ملک: مسکونی

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش