قیمت ملک:
۲.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۷۳۰۸
فروش

آپارتمان داخل شهر بابلسر

فروش

آپارتمان داخل شهر بابلسر

آپارتمان ساحلی با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر، نمایی شیک با تراس و سند مالکیت تک برگ  در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این آپارتمان نزدیک به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی و بنایی به متراژ 110 متر دارای 6 طبقه که واحد های کل آن 11 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 3 با پارکینگ ، انباری ، پارکینگ ، کمد دیواری و سقف هایی که با کناف تزیین شده و محیطی توریستی آماده ارایه به مشتریان محترم می شود. برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد و از کلیه ی مدارک جقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان ساحلی از دریای بابلسر 500 متر و فاصله ای با جاده ی اصلی ندارد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز فراهم آمده است.

آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، بنایی نوساز ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری و فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر و دسترسی آسان به مراکز خرید در مکانی خوش آب و هوا در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 2/100،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان نوساز ساحلی در بابلسر می باشد.

کارگذاری املاک جهانM

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/11
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۱۰ متـر
متراژ بنا: ۱۱۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش