موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:

آپارتمان تک واحدی در بابلسر

آپارتمان تک واحدی در بابلسر-17792

شهر: بابلسر-اپارتمانی نشین و شهری

قیمت:5,700,000,000 تومان

مساحت: 165

تعداد اتاق:3

سن بنا: نوساز سال

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: گچ

کف پوش: سرامیک

آسانسور، پارکینگ، انباری، دارد

09119212178 آقای جعفری

توضیحات

 

 

آپارتمان تک واحدی در بابلسر

این آپارتمان سند دار با نمایی مدرن ، تراسی بزرگ ، دارای سند مالکیت تکبرگ و با آسانسور به صورت تک واحدی در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به فروش می رسد.

آپارتمان شیک با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 165 متر دارای 7 طبقه که واحد های کل آن تا و این واحد فروشی در طبقه ی با تمامی امکانات در محیطی توریستی به خریداران محترم ارایه می گردد. آپارتمان تک واحدی دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از دو تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و کمد دیواری اشاره کرد. آپارتمان مذکور دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده است.

آپارتمان با نمایی شیک و دسترسی ساده به مراکز خرید و ساحل دریای خزر با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، دو تراس بزرگ ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت به صورت تک واحدی در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 34/500 میلیون تومان و به بهای 5/700،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان در بابلسر مازندران شمال می باشد.

کارگزاری ملاک جهان

شعبه بابلسر

 

 

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/04
کاربری ملک: مسکونی

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش