قیمت ملک:
۲.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۹۷۷
فروش

آپارتمان با سند مالکیت تک برگ بابلسر

فروش

آپارتمان با سند مالکیت تک برگ بابلسر

این آپارتمان سنددار در نزدیک به دریا با بنایی نوساز ، دارای سند مالکیت تک برگ ، پارکینگ و تراسی بزرگ در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران  واقع شده است.

برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان ساحلی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 105 متر دارای 6 طبقه که واحد های کل آن 11 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 5 قرار دارد. آپارتمان نزدیک به دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمی بوده است و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، کمد دیواری ، پکیج و رادیاتور نام برد. نمای ساختمان با سنگ ساختمانی خوشرنگی تزیین شده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس به بیننده منتقل می شود. فاصله ی آپارتمان نوساز از دریای مازندران در بابلسر 500 متر و فاصله ای با جاده ی اصلی ندارد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید و فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم ایجاد کرده است.

این آپارتمان نوساز با فاصله ی نزدیک به دریا و دسترسی آسان به مراکز خرید با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، پکیج ، رادیاتور و کابینت در محیطی توریستی در شهر بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 20 میلیون تومان و به مبلغ 2/100،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/03
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش