قیمت ملک:
۳.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۹۱۲
فروش

آپارتمان بابلسر

فروش

این آپارتمان ساحلی در بابلسر با بنایی نوساز و شیک با سند مالکیت تکبرگ و تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان لب ساحل دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. آپارتمان نوساز با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 123 متر دارای 8 طبقه که واحد های کل آن 16 تا می باشد و این واحد فروشی در طبقه ی 8 از معماری اصولی بهره مند می باشد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و کمد دیواری اشاره کرد. ویوی عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود. آپارتمان رو به دریا از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی آپارتمان شیک از دریا و لب ساحل 300 متر و تا جاده ی اصلی هیچ فاصله ای ندارد بنابراین دسترسی راحت و خیلی ساده ای به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر برای شما هموطنان عزیز فراهم آمده است.

آپارتمان ساحلی با متریال عالی و نمایی شیک و مدرن و بنایی نوساز با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، تراسی با چشم انداز عالی به ساحل دریای خزر و با دسترسی آسان به مراکز خرید که قیمت هر متر مربع آن 31 میلیون تومان و با بهای 3/800،000،000 میلیارد تومان در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران  به فروش می رسد

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/23
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متراژ بنا: ۱۲۳ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش