قیمت ملک:
۳.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۴۶۲
فروش

آپارتمان بابلسر بلوار ساحلی

فروش

آپارتمان بابلسر بلوار ساحلی

خرید اپارتمان با نمایی شیک و مدرن سنددار فول امکانات ، کاملا مبله ، دارای سند مالکیت تک برگ و تراسی بزرگ  با ویوی عالی به ساحل دریای خزر گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری  در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران می باشد.

آپارتمان رو به دریا با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 92 متر دارای 7 طبقه که واحد های کل آن 14 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 6 کاملا باز سازی شده ، مبله و با ویوی عالی به ساحل دریای خزر در محیطی توریستی با تمامی امکانات از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. آپارتمان ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. از جمله امکانات آپارتمان نزدیک به دریا می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و کاملا مبله اشاره کرد. از تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان تا دریای بابلسر 500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی بر بلوار ساحلی قرار دارد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، کاملا باز سازی شده ، مبله با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی راحت به مراکز خرید در بابلسر مازندران شمال که قیمت هر متر مربع آن 3/100،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگذاری املاک جهانM

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/06
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۳۹۹
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
متراژ مفید: ۹۲ متـر
طبقات ساختمان: ۷
واحدهای ساختمان: ۲
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش