قیمت ملک:
۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۶۰۹۷
فروش

آپارتمان ارزون قیمت در بابلسر

فروش

آپارتمان ارزون قیمت در بابلسر

خرید آپارتمان ساحلی نوساز و کلید نخورده در شهر توریستی بابلسر، سند دار، فول امکانات، بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران به شمار می رود.

آپارتمان در 4 طبقه 12 واحدی، واحد ها 87 متری 2 خواب با کمد دیواری، دارای امکاناتی نظیر کابینت و هود، انشعابات، شوفاژ و پکیج، اسپیلت، آسانسور، پارکینگ، انباری، تراس، نورپردازی زیبا، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ با قیمت 1 میلیارد 500 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان فروشی در فاصله 1200 متری ساحل دریا، 500 متری جاده اصلی و 250 متری مرکز شهر واقع شده است که با توجه به این فواصل دسترسی به تمام مراکز اصلی مانند دریا، جاده، مرکز شهر، بازار و فروشگاههای زنجیره ای بسیار راحت و آسان خواهد بود.

آپارتمان با امکانات رفاهی کامل، سند و مدارک تکمیل، در بهترین لوکیشن منطقه، از پیشرفت چشم گیری در حال و آینده بسیار نزدیک برخوردار می باشد، از این رو می تواند گزینه ای عالی برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران باشد.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی، خرید آپارتمان در نزدیکی مرکز شهر، جاده اصلی و ساحل دریا، با امکانات کامل رفاهی، سند دار در شمال مازندران را پیشنهاد می کند.

خرید آپارتمان در بابلسر / قیمت آپارتمان در بابلسر / آپارتمان ساحلی در بابلسر / آپارتمان شهرکی در بابلسر / خرید و فروش آپارتمان بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/20
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۳۹۶
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۸۷ متـر
طبقات ساختمان: ۴
واحدهای ساختمان: ۱۲
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش