قیمت ملک:
۶.۶۶۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
آمل
کد ملک:
۱۷۴۱۴
فروش

آپارتمان آمل خیابان هراز فروشی

فروش

آپارتمان آمل خیابان هراز فروشی

خرید آپارتمان با نمایی شیک و مدرن ، بهترین متریال روز ، بنایی نوساز ، تراسی بزرگ با سند مالکیت تک برگ و کاملا مبله  گزینه ای مناسب برای خرید و فروش و سرمایه گذاری واقع در شهر آمل شمال کشور ، استان مازندران می باشد.

آپارتمان نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 180 متر دارای 5 طبقه که واحد های کل آن 9 تا و این واحد فروشی در طبقه ی کاملا مبله با اجناس درجه ی یک و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. آپارتمان دارای اتاق خواب که دو تای آن مستر با کفپوش پارکت می باشد. این آپارتمان شیک از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراس و کمد دیواری اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان مبله تا جاده ی اصلی 500 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه ها را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده است.

این آپارتمان با نمایی مدرن ، بنایی نوساز با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، کاملا مبله با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری در بهترین مکان با تمامی امکانات رفاهی که قیمت هر متر مربع آن 37 میلیون تومان و به مبلغ 6/660،000،000  میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان نوساز در آمل می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/28
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش