پیش خرید آپارتمان در شمال

پیش خرید آپارتمان در شمال

پیش خرید آپارتمان در شمال | پیش‌ خرید آپارتمان همواره یکی از انتخاب‌های موردعلاقه افرادی است که به دنبال یک خانه نو می‌گردند. چراکه از این طریق آن‌ها می‌توانند دکوراسیون داخلی خانه را بر اساس سلیقه خود طراحی کنند. البته احتمالا مهم‌ترین دلیل این موضوع پرداخت هزینه آپارتمان به‌صورت قسطی است. امکانی که در خرید آپارتمان آماده وجود ندارد. اما باوجود همه این مزیت‌ها افراد زیادی هستند که حاضر به خرید آپارتمان‌ پیش‌ فروش نبوده و آن را نوعی کلاه‌برداری می‌دانند.

 

املاک جهان

املاک جهان

املاک جهان

 

پیش خرید آپارتمان در شمال و افزایش سرمایه

پیش خرید آپارتمان در شهر‌های مازندران یکی از بهترین گزینه‌های افزایش سرمایه‌گذاری خواهد بود اما مشروط بر اینکه از مشاوران آگاه و متعهد که در زمینه خرید و فروش ملک در این استان آگاهی و تجربه کافی دارند کمک بگیرید. در صورتی ‌که پروژه مناسبی در زمان مناسب و موقعیت مکانی عالی پیش‌خرید کنید سود خواهید کرد. معمولا پروژه‌هایی از پیش‌خرید آپارتمان‌ها سود مناسبی دارند که دو سال تا زمان تحویل آنها باقی مانده است.

 

پیش ‌خرید و پیش ‌فروش آپارتمان در شهرهای مازندران

پیش‌خرید و پیش‌فروش آپارتمان در مازندران مکمل یکدیگر هستند و این معاملات به منظور داغ ماندن بازار خرید و فروش املاک از سوی سایر افراد جامعه انجام می‌گیرد.

به منظور پیشگیری از این مسائل باید در ضمن قراردادهای پیش‌فروش آپارتمان شروط مهمی قید شود. بدین منظور طرفین قرارداد در پیش‌خرید آپارتمان باید دقت داشته باشند زیرا ملکی که به صورت پیش‌فروش معامله می‌شود قابل رویت نیست و بدین ترتیب خریدار نمی‌تواند تمامی امکانات ملک مورد نظر را تا اتمام پروژه بررسی کند. بنابراین به منظور پیشگیری از ایجاد اختلاف بین فروشنده و خریدار توصیه می‌شود به هنگام عقد قرارداد، تمامی شرایط و توافقات به شکل مکتوب نوشته شوند و به امضای خریدار و فروشنده برسند.

 

فواید پیش‌خرید آپارتمان در شهرهای مازندران

تمامی شهرهای مازندران به دلیل داشتن آب ‌و‌هوای مطلوب، فضای سرسبز و موقعیت مناسبی که برای سرمایه‌گذاری دارند هر ساله سرمایه‌گذاران زیادی را از تمامی نقاط مختلف کشور برای خرید ملک جهت سکونت و سرمایه‌گذاری به سمت خود جلب می‌کنند. از مهم‌ترین فواید پیش‌خرید آپارتمان در شهرهای محمودآباد، سرخرود، چالوس و نور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

از مهم‌ترین فواید پیش‌خرید آپارتمان در شهر‌های مازندران این است که این خانه‌ها در مقایسه با املاک آماده به میزان ده تا سی درصد قیمت پایین‌تری دارند و فردی که قصد خرید دارد می‌تواند پول مسکن را به صورت اقساطی پرداخت کند. در واقع پیش‌خرید آپارتمان مانند پس‌انداز کردن پول در قلک است که بدون هیچ نوع فشار مالی افراد می‌توانند صاحب خانه‌ای برای سکونت شوند.

و به دلیل آماده نبودن آپارتمان، خریدار می‌تواند نظرات خود را در روند ساخت آپارتمان به سازنده ملک اعمال کند و وسایلی را برای ساخت خانه خود انتخاب کند که با سلیقه وی هماهنگی دارد. بنابراین در صورتی که بودجه کافی برای خرید تجهیزات مرغوب داشته باشید می‌توانید خانه‌ای با کیفیت ساخت بالا که دارای امکانات کامل و تجهیزات با کیفیت و بادوام است را تحویل بگیرید.

 

 

مهم‌ترین مزیت‌های پیش خرید آپارتمان در شمال:

قبل از هر چیز بهتر است این نکته را بیان کنیم که شما با پیش خرید آپارتمان در واقع با یک تیر دو نشان خواهید زد:

اولین مزیتی که از این کار نصیب شما می‌شود به دست آوردن یک آپارتمان لوکس و زیبا در شمال کشور برای سفر و یا حتی زندگی است. در واقع نیازی نیست که شما سال‌های طولانی صبر کنید تا بتوانید به یک سرمایه کلان رسیده و سپس به صورت نقدی آپارتمانی را خریداری کنید. بلکه با پرداخت هزینه‌ها به صورت اقساطی، این امکان برای شما فراهم می‌شود که بعد از نهایتا دو سال یک آپارتمان در اختیار داشته باشید.

اما اگر بخواهیم به مزیت دیگر پیش خرید آپارتمان در شمال اشاره کنیم، سودی است که از این کار نصیب شما خواهد شد. تصور کنیم که شما در حال حاضر پیش خرید آپارتمان در شمال را انجام داده‌اید. به غیر از اینکه در چند سال آینده صاحب یک ملک شخصی در این خطه از کشور می‌شوید، با توجه به اینکه در ایران نرخ تورم بالا است، قطعاً‌ این ملک سالانه برای شما سود زیادی خواهد آورد و شما با پیش خرید آپارتمان در شمال یک سرمایه‌گذاری مطمئن انجام داده‌اید.

املاک جهان

املاک جهان

املاک جهان

 

نکات مهم در پیش خرید آپارتمان که باید به آن‌ها توجه کنیم:

 

– سازنده یا مالک آپارتمان را به خوبی بشناسید.

اولین قدم، شناخت صاحبان پروژه ساخت و ساز آپارتمان در شمال کشور است. برای این کار کافی است به مشاورین املاک معتمد و معتبر که در این زمینه شناخته شده‌اند مراجعه کنید. قطعاً چنین افرادی به خوبی از شما حمایت کرده و به دلیل اینکه رضایت مشتریان برای آن‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد، مسلما سازندگان متعهد را به شما معرفی خواهند کرد.

 

– موقعیت جغرافیایی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

برخی از افراد به آپارتمان‌های ساحلی علاقه‌مند بوده اما برخی دیگر ترجیح می‌دهند در دل طبیعت بکر و نزدیک به جنگل آپارتمان داشته باشند. البته در صورتی که قرار است این آپارتمان را برای سکونت همیشگی خود انتخاب کنید، حتماً به مسأله دسترسی به امکانات و خدمات شهری و مراکز آموزشی و بهداشتی توجه داشته باشید. اما اگر می‌خواهید از این آپارتمان تنها برای سفر‌های سالانه استفاده کنید، در ابتدا باید سلیقه و طبع خود را در نظر بگیرید. در صورتی که به جنگل علاقه دارید از مشاورین املاک بخواهید که پروژه‌های آپارتمان‌سازی در این قسمت را به شما معرفی نمایند.

–  متراژ آپارتمان چه اندازه باشد؟

این مسأله بسیار مهم است که شما آپارتمانی با چه متراژ مدنظر دارید؟ برای این موضوع باید به تعداد جمعیت افراد خانواده توجه داشته باشید.

– حتماً قرارداد حقوقی منعقد گردد.

در مرحله بعد شما باید وارد عقد قرارداد حقوقی با سازندگان پروژه گردید. این قرارداد برای شما همانند یک ضمانت‌نامه است که باعث می‌شود اگر مشکلی برای ملک به وجود آمد، از طریق حقوقی بتوانید تمام سرمایه خود را با با سود دریافت نمایید.

– تاریخ تحویل ملک در قرارداد مشخص شود.

یکی از موضوعات بسیار مهم که حتماً باید در قرارداد به آن پرداخته شود، تاریخ تحویل ملک است.

 

 

عوامل موثر در پیش خرید آپارتمان

 

-هزینه ساخت آپارتمان

-منطقه و محله‌ ساخت آپارتمان

-کیفیت ساخت آپارتمان

-امکانات و ویژگی‌های آپارتمان

 

 

عوامل موثر در قیمت خرید ملک در شمال:

-منطقه‌ای که آپارتمان‌‌ها در آنجا ساخته می‌شوند.

-مساحت و متراژ آپارتمان‌ها یا خانه‌های ویلایی

-میزان دسترسی آنها به ساحل، جنگل، مراکز خرید و فروشگاه‌ها

-نوع و کیفیت مصالح، متریال و تجهیزات مورد استفاده در طراحی نما و طراحی دکوراسیون داخلی

 

خلاصه

خرید یا پیش خرید آپارتمان تصمیمی است که خریدار یا سرمایه‌گذار با توجه به شرایط ممکن آن را انتخاب می‌کند. به طور کلی هر کدام از این شیوه‌های سرمایه‌گذاری در خرید ملک دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که باید به دقت بررسی شوند.

 

 

 

شما می‌توانید برای مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک و یا تبلیغات در سایت با ما تماس بگیرید

مدیریت جهان جعفری: ۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸

1402/02/17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *