لاکچری ترین مناطق شمال

لاکچری ترین مناطق شمال

لاکچری ترین مناطق شمال : قیمت ویلای شمال، تابع فاکتورهای مهمی از جمله متراژ ویلا، فاصله تا جاده‌های اصلی، نزدیکی به مراکز خرید، نوع مصالح استفاده شده در ساخت آن و موارد مشابه می‌باشد. حال این موقعیت مکانی ویلاست که تعیین کننده دیگر فاکتور هاست.

املاک جهان

گران ترین شهرهای شمال برای خرید خانه ویلایی

برخی از شهرهای شمالی کشور ایران لوکس تر و خاص تر هستند و همین موضوع قیمت ویلا را در این شهرها بالا برده است. برخی از شهرهای گران شمال را در ادامه ذکر می کنیم. دقت داشته باشید که گرانی این شهرها فقط مبنی بر امکانات بیشتر این شهرها نیست. برخی از این گرانی شهرها به دلیل عدم نظارت بر روی قیمت آن ها است.

  • شهر متل قو
  • شهر رامسر شمال
  • شهر نوشهر
  • شهر چالوس
  • شهر بابلسر
  • خزر شهر
لاکچری ترین مناطق شمال | لاکچری ترین مناطق مازندران

لاکچری ترین مناطق شمال | لاکچری ترین مناطق مازندران

4 شهر برتر و برند شمال کشور

شهرهای نوشهر، متل قو، چالوس، نمک‌آبرود به دلیل داشتن موقعیت عالی با نزدیکی به دریا و جنگل و جاده عبوری بین المللی با گذر از ساحل و جنگل، این شهرهای ویلایی و توریستی را به یکی از زیباترین و سرشناس‌ترین شهرهای ویلایی و گردشگری کشور تبدیل کرده است.

معروف‌ترین و سرشناس‌ترین شهرهای ویلایی در شمال کشور طبق نظرسنجی از هموطنان عزیز به ترتیب شامل متل قو، نمک‌آبرود، نوشهر و رامسر می‌باشد که از میان این شهرها نوشهر و چالوس و متل‌ قو و نمک‌آبرود نسبت به رامسر از اولویت و طرفداران بیشتری برخوردار است و این امر به دلیل مسافت کم این شهرها به جاده چالوس کرج (کندوان) و مسافت کمتر تا تهران می‌باشد.

گران‌ترین شهر های شمال : متل قو، رامسر، نوشهر از گران‌ترین شهرهای شمال در استان مازندران هستند.

لاکچری ترین مناطق شمال

بهترین منطقه شمال برای خرید ویلا

بهترین مناطق شمال برای خرید ویلا در ادوار مختلف کمی متفاوت بوده است و می‌توان آن را از دو جنبه سودآوری، سرمایه گذاری و سکونت مورد بحث قرار داد.

مناسب ترین منطقه شمال برای خرید ویلا از جنبه سوددهی را باید در مناطقی که جای رشد و ترقی دارند مانند سرخ رود، که هنوز جا برای رشد و پیشرفت داشته و مانند دیگر مناطق ویلایی برند شمال به سقف رشد خود نرسیده یا مانند مناطق ضعیف شمال که مورد توجه سرمایه گذاران نیست، جستجو کرد.

برای سکونت

بهترین منطقه شمال برای سکونت و خرید ویلا را باید به مناطقی که دارای امنیت و آرامش، امکانات رفاهی و تفریحی، امکانات آموزشی و ترابری، دسترسی آسان و نزدیک از طریق راه‌های ارتباطی به پایتخت نسبت داد و در این میان از شهرهای شمالی، بهترین منطقه شمال برای خرید ویلا به نوشهر تعلق خواهد یافت و دلیل آن علاوه بر مزایای فوق به داشتن طبیعتی زیبا، فاصله نزدیک دریا و جنگل، داشتن فرودگاه و بندر، عدم ترافیک سنگین در ایام تعطیل و مورد توجه بودن این شهرستان ساحلی زیبا از زمان‌های دور دانست.

لاکچری ترین مناطق شمال

لاکچری ترین مناطق شمال

بابلسر

بابلسر یکی دیگر از شهرهای ساحلی استان مازندران است که به واسطه عبور رودخانه بابل رود از میان شهر جذابیت بی نظیری دارد. بابل رود پر آب که از کوه های البرز در سواد کوه سرچشمه میگیرد. و از دو شهر بابل و بابلسر عبور میکند شهر بابلسر را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم کرده است.

در بابلسر شهرکی لوکس و ساحلی ساخته شده است که به شهرک خزرشهر مشهور است. این شهرک که مکانی است برای ثروتمندان یکی از لاکچری ترین مجموعه ها در کشور به حساب می‌آید. خزرشهر در فاصله 6 کیلومتری از بابلسر و در مسیر فریدون کنار قرار دارد و برای ورود به آن باید کارت ورود داشته باشید یا به عنوان مهمان یکی از ویلا ها وارد شوید.

لاکچری ترین مناطق شمال

رامسر

شاید از نگاه بسیاری رامسر نوستالژیک ترین شهر در بین شهرهای شمالی باشد. وجود هتل قدیم رامسر. و بلوار زیبای کازینو.  که بعد از انقلاب به بلوار معلم. تغییر نام داده شده.  علت نوستالژیک بودن این شهر است. و میتوان گفت که هر مسافری که به رامسر سفر کرده باشد. و در مقابل پلکان هتل قدیم رامسر. عکس یادگاری گرفته. طبیعت سرسبز رامسر، طراحی فضای سبز شهری به زیباترین شکل، نزدیکی دریا و جنگل، امکانات رفاهی و تفرجگاه های متعدد از علل محبوبیت رامسر در بین مسافران است.

پلاژهای ساحلی متل قو

در پلاژهای ساحلی متل قو میتوانید از امکاناتی که فراهم کرده اند استفاده کنید و اگر به تفریحات آبی علاقه دارید فرصت خوبی است تا دلی از عزا دربیاورید و لذت جت اسکی و قایق سواری را تجربه کنید. در متل قو ویلاها و سوئیت های متعددی برای اجاره مسافران وجود دارد ویلاهای اجاره ای با امکانات مختلف و اجاره بهای متفاوتی هستند. اگر قصد داشته باشید در یک ویلا  استخردار و یا ویلا دوبلکس اقامت داشته باشید حتما یک سر به متل قو بزنید.

سرخرود

اگر به دنبال خرید ویلا در لاکچری ترین مناطق شمال هستید، بدون شک نور، رویان و سرخرود در بین شهرهای شمالی از موقعیت مناسب جغرافیایی و اقلیمی برخوردارند و یک انتخاب مناسب برای خرید ویلا در شمال و زندگی هستند.

در این شهرها به راحتی به جنگل و دریا دسترسی دارید و می‌توانید اوقات فراغت خود را در بهترین مناطق سپری کنید و از زندگی در این شهرها لذت ببرید.

به علاوه اگر شما از ویلای خود خسته شوید، می‌توانید خیلی زود آن را بفروشید. زیرا بازار خرید و فروش ویلا در مازندران رونق دارد و ملک شما همیشه مشتریان خودش را خواهد داشت.

لاکچری ترین مناطق شمال | شهرهای برند مازندران

لاکچری ترین مناطق شمال | شهرهای برند مازندران

در آخر : خدماتی که در شهر یا شهرک ویلای لاکچری ارائه می گردد.

خدمات جانبی ویژه ای که به ساکنین ویلا های لوکس ارائه می شود، در قیمت نهایی ملک و ارزش ویلا موثر است. مثلاً وجود زمین های ورزشی اختصاصی تنیس و… در شهرک، مراکز خرید برند، نگهبانی، کارواش و … از این جمله اند. معمولاً مدیران شهرک های دارای ویلا های لاکچری، هنگام برگزاری جلسات معرفی و خرید و فروش ویلا های لاکچری، به ارزیابی خریداران پرداخته و از این حیث اقدام به حفظ آرامش و امنیت در فضای شهرک لوکس می نمایند.

لاکچری ترین مناطق شمال

با توجه به موارد بالا و توافق میان خریدار و فروشنده، قیمت ویلا های خاص در لوکس ترین مناطق شمال تعیین می گردد. با توجه به متغیر بودن هزینه های املاک در لوکس ترین مناطق شمال و قیمت ویلا در آن جهت دریافت آخرین قیمت ها، همین الآن با کارشناسان فروش ما در ” املاک جهان ” تماس حاصل نموده و از آخرین وضعیت خرید و فروش ویلا در لوکس ترین مناطق شمال و قیمت ویلا در آن مطلع شوید.

شما می‌توانید برای مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک و یا تبلیغات در سایت با ما تماس بگیرید

مدیریت جهان جعفری: ۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸

1401/06/07

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.