در محمود آباد ویلا بخریم یا چمستان؟

در محمود آباد ویلا بخریم یا چمستان؟

در محمود آباد ویلا بخریم یا چمستان؟ دو شهر با شباهت های زیاد در مورد آب و هوا و زیبایی. انتخاب شما کدام است؟ با املاک جهان همراه باشید

بررسی مناطق چمستان

نواحی مختلف چمستان را می توان به مناطق مختلفی از لحاظ قیمت دسته ‌بندی کرد.

ارزان ترین مناطق چمستان برای خرید ویلا مناطق سالده علیا، سالده سفلی، بنفشه ده، شیرکلا، معصوم آباد و نرگس کتی هستند. این مناطق از نظر سطح امکانات. جزو مناطق معمولی چمستان محسوب می‌ شوند. که ویلاهای کوچکی را در خود جای داده اند. منطقه شیرکلا و معصوم آباد به ویژه مناطق جنگلی و مسیرهای بسیار زیبایی دارند که همانند آن را در هیچ کدام از مناطق دیگر چمستان شاید مشاهده نکنید! البته زیبایی های هر منطقه از چمستان در نوع خود منحصر به فرد است.

مناطق معمولی چمستان برای خرید ویلا که در فوق اشاره کردیم، از نظر دهیاری و شوراها به صورت بومی و سنتی مدیریت می شوند، بنابراین دیدگاه محدودی دارند. افرادی که در دهیاری ها و شوراها حضور دارند، چندان برای توسعه مناطق هزینه اختصاص نمی ‌دهند، بنابراین ممکن است مناطقی را در روستاها پیدا کنید که جاده‌ های خوبی نداشته باشند، یا طرح هادی برای آنها رعایت نشده باشد.

املاک جهان

اکنون می‌رویم سراغ مناطق متوسط برای خرید ویلا در چمستان، که این مناطق هم جزء گزینه هایی هستند که می توانید با قیمت متوسط ویلا در آنجا پیدا کنید. روستاها و محله ‌های مختلف چمستان با قیمت متوسط ویلاهای شیک با امکانات کامل دارند.

دسته سوم که جزو گرانترین و بهترین مناطق خرید ویلا در چمستان هستند، در واقع به گزینه ‌هایی اختصاص دارد که جزو مناطق برند چمستان محسوب می ‌شوند. روستاهای سعادت آباد، روستاهای امیرآباد، روستای ایرکا، میرنا و روستای نعمت آباد و جوربند در چمستان، بهترین مناطق برای خرید ویلا یا خرید زمین هستند. در این مناطق ویلاهای ساخته شده. همگی پلاک اول جنگل هستند. و ویوی منحصر به فرد و بسیار تماشایی رو به سرسبزی و دامنه کوهستان دارند.

در مناطق لاکچری چمستان برای خرید ویلا. مدیریت دهیاری‌ ها و شوراها به روز تر است. طرح هادی رعایت شده. جدول کشی دارند. جاده‌ ها و مسیرهای دسترسی، مناسب و قابل استفاده است. و سیستم های روشنایی و نور در مسیرها وجود دارد. همچنین در بسیاری مناطق، صندلی‌ هایی برای گردشگران گذاشته شده تا از آن استفاده کنند.

در محمود آباد ویلا بخریم یا چمستان؟

در محمود آباد ویلا بخریم یا چمستان؟

چرا در چمستان ویلا بخریم؟

چمستان یکی از زیباترین شهرهای مازندران است. هر ساله هزاران توریست و گردشگر. چمستان را برای تفریح و تماشای زیبایی های جنگل انتخاب می کنند. شهر چمستان را می توان یک شهر منحصر به فرد دانست. که طبیعت بکر جنگل و مناطق ییلاقی کوهستانی را در خود جای داده است.

چمستان در نزدیکی شهر نور و آمل قرار دارد. این شهر در ۱۵ کیلومتری شهر نور قرار گرفته و پوشیده شده با پوشش جنگلی در شمال کشور است. زیبایی ‌های چمستان به جنگل ها و جاده های سرسبز منتهی نمی ‌شود؛ چمستان آب و هوای مطبوع و دلپذیر دارد. بارش باران بهاری و پاییزی در این شهر، جذابیت ‌های آن را برای گردشگران دو چندان می کند. دور از انتظار نیست که مشتریان خرید ویلا در شمال، چمستان را برای این هدف انتخاب کنند.

در محمود آباد ویلا بخریم یا چمستان؟

جاذبه ها

از مهمترین جاذبه های توریستی و جنگلی چمستان. می توان به پارک جنگلی کشپل، دریاچه الیمالات، روستای ییلاقی لاویج، روستای واز تنگه، جنگل واز و روستای زیبای جوربند اشاره کرد. در هر فصل سال که به چمستان سفر کنید. برای خرید ویلا در چمستان می‌ توانید سفر کوتاهی به این منطقه داشته باشید. و با این شهر بهتر آشنا شوید.

یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده مشتریان به خرید ویلا در چمستان تمایل داشته باشند، نزدیکی این شهر به شهرستان نور و آمل است که توسط جاده باریک و بسیار زیبا به سمت ساحل دریا راه دارد. بسیاری از مناطق روستایی چمستان امکانات کامل دارند.

مزیت های این شهر

چمستان در نوع خود، یک منطقه با امکانات کامل است. که دسترسی کامل به فروشگاه ‌های مواد غذایی، بانک، بیمارستان و خدمات متنوع دیگر خواهید داشت.

می توان گفت دو منطقه ییلاقی پرطرفدار و خوش آب و هوا در چمستان. به نام روستای واز. و روستای لاویج باعث شده ‌اند. گردشگران هر ساله به این نواحی سفر کنند. برای اینکه از تهران به چمستان برسید می توانید در مسیر جاده هراز به سمت آمل پس از گذر از پلیس راه، وارد کمربندی امامزاده عبدالله شوید که مستقیماً به چمستان راه پیدا می کند.

به عبارت دیگر می توانید با حداقل قیمت ها برای خرید ویلا در چمستان انتخاب کنید. تمام املاک چمستان شامل زمین ها یا ویلاها در هر منطقه، دسترسی مناسب دارند. این منطقه پتانسیل خوبی برای رشد در آینده خواهد داشت، بنابراین چه برای اهداف اقامت کوتاه مدت و چه برای مهاجرت و اقامت دائمی می ‌توانید ویلاهای چمستان را برای خرید بررسی کنید.در چمستان مناطق مختلفی وجود دارد که قیمت ویلاها در آنجا متفاوت است. با هر توان مالی قادر به خرید ویلا در چمستان هستید.

در محمود آباد ویلا بخریم یا چمستان؟ | خرید ویلا در چمستان

در محمود آباد ویلا بخریم یا چمستان؟ | خرید ویلا در چمستان

در محمود آباد ویلا بخریم یا چمستان؟

چرا در محمود آباد ویلا بخریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که می‌تواند خرید ویلا در محمود آباد را توجیه کند. شهر محمود آباد، یکی از زیباترین شهرهای مازندران است که در نزدیکی شهر نور ، فریدونکنار و آمل قرار گرفته است. جاذبه های گردشگری محمود آباد برای گردش و تفریح، مثال زدنی هستند. در مسیر آمل به محمود آباد، شما زیباترین مناظر ساحلی و جنگلی را همراه با دشتزارها و مزارع برنج از نزدیک می‌توانید تماشا کنید. محمود آباد، مرجع کاشت برنج در مازندران است و بنابراین شغل اکثر مردمان آنجا، کاشت برنج می باشد. محمودآباد یک شهر ساحلی است و درصد کمی از مردم به ماهیگیری مشغول هستند.

از نظر سرمایه گذاری

با توجه به توضیحات بالا می ‌توان پیش بینی کرد که خرید ویلا در محمودآباد یعنی خرید ویلای اختصاصی در یک شهر ساحلی با پتانسیل رشد بالا، از نظر وضعیت اقتصادی و کسب و کار؛ چه چیزی بهتر از این که شما در یک شهر رو به رشد، ویلا بخرید و از شرایط آب و هوایی آن در تمام فصل های سال نیز لذت ببرید. محمود آباد یکی از بهترین شهرهای مازندران است که ویلاهای ساحلی بی‌نظیری را برای فروش ارائه می دهد. اکثر کسانی که به دنبال یک مکان آرام در کنار ساحل دریا هستند، محمودآباد را برای گذراندن لحظات خود انتخاب می کنند.

املاک جهان

تغییر سبک زندگی و به دست آوردن آرامش بیشتر، یکی از مهمترین مزایای خرید ویلا در محمودآباد است. با تهیه یک ویلای اختصاصی می توانید در نزدیکی جنگل و دریا در این شهر اقامت داشته باشید. انتخاب بین خرید ویلای ساحلی و خرید ویلای جنگلی به نیاز و سلیقه و البته بودجه مالی شما بستگی دارد. خرید ویلا در شهر محمودآباد فقط یک سمت قضیه است. برخی دیگر از مشتریان حتی به این فکر می کنند که زمین ساحلی در شمال بخرند و پروژه ساخت ویلای اختصاصی را آغاز کنند. این نیز یک انتخاب هوشمندانه و منحصر به فرد است که نمی‌توان به راحتی از کنار آن عبور کرد.

زندگی در شهر محمودآباد چه مزیت‌هایی دارد؟

شاید در نگاه نخست بتوان به دلیل برخورداری این منطقه از برخی شاخصه ها و پتانسیل های ویژه از قبیل امکان توسعه صنعت گردشگری یا سرمایه گذاری در حوزه املاک و ساخت ویلا ساحلی و شهرکی آن را از سایر مناطق متمایز کرد. با این وجود زندگی در شهرستان محمودآباد  فقط محدود به این موارد نبوده و در بسیاری موارد سکونت در این شهر می تواند برای فرد مزایایی را در پی داشته باشد.

بخشی از مهمترین مزیت‌های زندگی در محمودآباد را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

1. بهره مندی از هوای سالم و بدون وجود آلاینده های موجود در شهرهای صنعتی و کلان شهرها

 دسترسی آسان به دریای مازندران و چشم انداز زیبای ساحل

 امکان بهره مندی از مزایای رفاهی و اماکن تفریحی متعدد

خرید ویلا در محمودآباد

خرید ویلا در محمودآباد

 خرید آپارتمان در محمودآباد و افزایش نشاط اجتماعی و سازگاری زود هنگام با محیط به دلیل صمیمیت خاص مردمان این منطقه

عدم فاصله طولانی با شهر تهران (حدود ۲۰۹ کیلومتر) و مرکز استان مازندران شهر ساری (۹۱ کیلومتر)

امکان سفر و حتی سکونت به طور موقت در هر یک از فصول سال

سرمایه گذاری در محمودآباد (حوزه املاک) با کمترین ریسک در این زمینه

سخن پایانی

خرید ویلا در چمستان و خرید زمین در چمستان، دو گزینه عالی برای سرمایه گذاری در املاک شمال هستند. هنگام تصمیم گیری برای خرید ویلا، چند نکته را در نظر بگیرید. این که ارزانترین و گرانترین مناطق چمستان برای خرید ویلا کدام مناطق هستند، قیمت املاک آن چقدر است و کدام گزینه با بودجه مالی شما سازگار است، نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید.

شهر چمستان از نظر شرایط آب و هوایی و جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری بسیار خاص و منحصر به فرد است. پتانسیل رشد چمستان در آینده، روز به روز بیشتر و بیشتر می شود. این شهر به شهرستان های نور، آمل و محمودآباد نزدیک است و بنابراین می توان به ساحل دریا به راحتی دسترسی داشت.

خرید ویلا در محمودآباد، خرید باغ ویلا در محمودآباد و خرید زمین در محمودآباد، سه گزینه ای عالی و پرسود برای سرمایه گذاری هستند. ویلاهای محمودآباد شامل ویلاهای نوساز، ویلاهای اکازیون، ویلای فول فرنیش، باغ ویلا، ویلای فلت در منطقه ساحلی و جنگلی و ویلاهای دوبلکس و تریبلکس می باشند.

شما می‌توانید برای مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک و یا تبلیغات در سایت با ما تماس بگیرید

مدیریت جهان جعفری: ۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸

1401/05/30

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.