خرید ویلا شهرکی در شمال

خرید ویلا شهرکی در شمال | ویلای شهرکی چگونه ویلایی است؟ در این مقاله املاک جهان مزایا و معایب ویلای شهرکی را برای شما شرح می‌دهد. تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

ویلای شهرکی چیست؟

ویلا شهرکی به مجموعه‌ای از چندین ویلا به یک شکل در معماری و ساخت است  که در یک محوطه‌ای با متراژ بالا و خارج از شهر ( زیرا در داخل شهر، زمین خالی با متراژ و وسعت بالا یافت نمی‌شود. )  ساخته می‌شوند. ویلا شهرکی درست همانند یک شهر کوچک از تمامی قوانین و ضوابط شهرنشینی برخوردار می باشد. وجود جمعی از ساکنین شهرک. به عنوان هیئت امنای آن که قوانین مربوط به شهرک از قبیل عدم رفت و آمد افراد غریبه و نا آشنا رسیدگی به بهداشت و تمیزی شهرک و … را مورد نظر و موشکافی قرار می‌دهند. تشکیل شده است.

 

خرید ویلا شهرکی در شمال

 

مزیت‌های خرید ویلا شهرکی در شمال

خرید ویلا شهرکی در شمال در سه نوع ویلای رو به سواحل دریای خزر ویلای رو به جنگل های همیشه سرسبز شمال و یا ویلای معمولی که در اطراف شهرها ساخته می‌شوند. وجود دارد. مزیت برخی از ویلاهای شهرکی در آن است. که از هر دو چشم انداز ساحل و جنگل برخوردار می‌باشند.

اما از مهم‌ترین مزیت‌های برخورداری از داشتن و خرید ویلا شهرکی در شمال، برخورداری ویلا از وجود و حضور نگهبان به صورت کاملاً شبانه روز در داخل شهرک می‌باشد. اغلب کسانی که اقدام به خرید ویلا شهرکی در شمال می‌نمایند، اگر چه با هدف سرمایه گذاری سود آور در آینده این ویلاها را خریداری می‌نمایند در حقیقت مکانی برای گذراندن ایام فراغت و تعطیلات آخر هفته و یا ایام نوروز می‌باشد. بنابراین به صورت 24 ساعته در ویلا حضور ندارند. از این رو وجود نگهبانی که از اموال و ملک آنها نگهداری نماید، بسیار با اهمیت می‌باشد که ویلا شهرکی از این امتیاز برخوردار می‌باشد.

همچنین با خرید ویلا شهرکی، شما نگران تهیه امتیاز انشعابات آب، برق و گاز ویلایتان نخواهید بود. چرا که قبل از ساخت و ساز این مجموعه، سازندگان آن تمامی جواز‌های مربوط به انشعابات آن را تهیه و خریداری نموده‌اند.

همچنین نکته مهم در این است که افرادی که به ساخت و ساز ویلا شهرکی در شمال می‌پردازند در کمترین فضا و مکان ممکن ، بیشترین بهره را می‌برند. یعنی در فضایی محدود و کوچک، بیشترین امکان ساخت و ساز ویلا  با معماری و طراحی یکسان را اجرا می‌نمایند.

 

خرید ویلا شهرکی در شمال

خرید ویلا شهرکی در شمال

املاک جهان

همچنین شرکت‌های سازنده ویلاهای شهرکی به صورت انبوه اقدام به خرید مصالح برای ساخت و ساز ویلا می‌نمایند .در نهایت ویلایی که ساخته می‌شود. به مراتب نسبت به یک ویلای مستقل برای خریدار ارزان تر تمام می‌شود. بنابراین قیمت پایین‌تر ویلاهای شهرکی می‌تواند. یک مزیت و برتری نسبت به خرید ویلا‌های مستقل با این حجم تورم و گرانی در جامعه باشد.

همچنین ویلاهای شهرکی به مانند ویلاهای مستقل طبق اصول و قواعد مهندسی ساخته و پرداخته می‌شوند. مثلا تمامی مشخصات برخورداری یک ویلا از عایق رطوبتی را دارا می‌باشند.

همچنین به لحاظ قانونی و برخورداری از تمامی حقوق مالک، هیچ گونه شبه در سند و یا مالکیت ملک وجود نخواهد داشت. مالک در هر زمان که بخواهد می‌تواند ملک ویلایی خود را به فروش رساند. و از آنجا که ویلاهای شهرکی، طرفداران بسیاری دارند، این ویلاها به راحتی و در مدت کوتاهی به فروش می‌رسند.

همچنین باید گفت که خرید ویلا شهرکی به مانند خرید مسکن، ضرر و زیان در آن بسیار کم و ناچیز می‌باشد. چه بسا با گذر زمان چندین برابر بر ارزش ملک و دارایی‌تان نیز افزوده می‌شود. اما مهم‌ترین مسئله در انتخاب و خرید ویلا شهرکی در شمال، توجه به منطقه‌ای می‌باشد که قرار است در آن زندگی نمایید.

 

خرید ویلا شهرکی در شمال | مزایای خرید ویلا شهرکی

 

کیفیت زمین و ساختمان ویلا

ساخت ویلا به صورت شهرکی و مجتمع در کنار هم نیاز به رعایت برخی نکات استاندارد دارد. و این نکات استاندارد. شامل آماده سازی زمین نیز می‌شود. در حقیقت، شرکتی که بر روی یک پروژه سرمایه‌گذاری می‌کند و پول خود را صرف ویلای شهرکی می‌کند، نمی‌تواند ریسک کند و مجتمع خود را بر روی یک زمین بی کیفیت و نامناسب ایجاد کند. بنابراین هنگام خرید ویلا اطمینان داشته باشید که زمین ویلا از لحاظ استاندارد در سطح مناسبی قرار دارد و در زمان استفاده دچار مشکل نمی‌شود.

امکانات ویلاهای شهرکی

خیالتان از بابت امکانات این گونه ویلاها راحت باشد. اکثر شهرک‌ها دارای پارک، استراحتگاه مهمان، خیابان کشی اصولی هستند. شهرک‌های ویلایی. در مکان هایی ساخته شده‌اند. که به مراکز شهری و رفاهی و سرگرمی نزدیک باشند. در خود شهرک‌ها نیز فروشگاه‌های خرید وجود دارند. فضای سبز مشترک را هم به این موارد اضافه کنید.

شهرک‌ها دارای هیئت مدیره هستند و بر قوانین و مقررات نظارت می‌کنند تا هر چه بیشتر ساکنین ویلاها در آسایش باشند. قوانین در ویلاهای شهرکی باید رعایت شود. و در نظر داشته باشید. اگر حوصله قوانین و مقررات را ندارید. بهتر است قید ویلای شهرکی را بزنید. و به سمت مثلا خرید ویلا لاکچری در شمال بروید. و با قوانین آزاد خود زندگی کنید.

 

خرید ویلا شهرکی در شمال

خرید ویلا شهرکی در شمال

 

 

امنیت ویلاهای شهرکی

امنیت 24 ساعته با حضور حراست و نگهبانان شهرک نیز از دیگر مزایای ویلا شهرکی است که برای بسیاری از افراد بسیار مهم می‌باشد. در ویلاهای شهرکی رفت و آمدها چک می‌شود و در بعضی شهرک‌ها برای مهمان‌ها کارت مهمان صادر می‌شود.

دیگر مزیت‌های ویلای شهرکی:

. تمامی مجوزهای لازم توسط سازنده شهرک گرفته شده است.

. وظیفه نگهداری از فضای سبز بر عهده افراد مخصوص این کار است.

. با توجه به این که سازنده شهرک برای سرمایه گذاری قطعا زمین مناسب را برای ساخت و ساز انتخاب کرده است پس خیالتان بابت کیفیت و کاربری زمین راحت باشد.

. آرامش و امنیت بیشتر با وجود قوانین و مقررات

. قیمت پایین‌تر ویلاهای شهرکی

. اطمینان از کیفیت زمین و ساخت ویلا با مصالح مرغوب.

معایب خرید ویلا در شهرک

رفت و آمد، شلوغی و سر و صدا در شهرک بخاطر نزدیکی ساختمان‌ها به هم در ایام تعطیلات وقتی افراد زیادی در این منطقه رفت و آمد می‌کنند. اندکی بیشتر می‌باشد، که نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت.

از دیگر مواردی که باید در خرید ویلا در شهرک به آن توجه کرد، بابت پرداخت هزینه‌های جانبی سالانه و ماهانه است؛ برای مثال پرداخت بابت نگهداری از امکانات اولیه، فضای سبز، به کارگیری نیروهای امنیتی و نظافت محوطه شهرک، مواردی است که باید به صورت فردی و گروهی تمامی مالکان ویلا در شهرک باید این هزینه را متقبل شوند.

 

 

 

شما می‌توانید برای مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک و یا تبلیغات در سایت با ما تماس بگیرید

مدیریت جهان جعفری: ۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸

1401/05/18

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.