خرید ویلا شهرکی در شمال

خرید ویلا شهرکی در شمال

خرید ویلا شهرکی در شمال | ویلا شهرکی به تعداد ویلاهایی گفته می‌شود که در یک مکان خاص ایجاد شده اند. این ویلاها دارای ویژگی های مانند داشتن پارک، نگهبان ۲۴ ساعته، خیابان بندی داخلی، استراحتگاه مهمان و… است.

اکثر کسانی که با هم قومیت دارند نسبت به خرید ویلا شهرکی اقدام می‌کنند زیرا با این روش کنار هم هستند و از یک زندگی راحت، لذت می‌برند.

املاک جهان

<yoastmark class=

 

امنیت شهرک

یکی از امتیازات عالی ویلاهای شهرکی، امنیت بالای شهرک می‌باشد، یکی از قوانین ویلاهای شهرکی این است، که با وجود شخص نگهبان از ورود افراد متفرقه به شهرک جلوگیری می‌شود، و این قانون، در اغلب شهرک ها ثابت و حکم فرما می‌باشد، از این سوی اگر قصد دارید، از امکانات تفریحی، شهرکی استفاده کنید، به دلیل امنیت شهرک ها، اجازه ی ورود به شهرک را نخواهید داشت، و تنها افرادی که ساکن این منطقه هستند، اجازه ی ورود و خروج را دارند.

 

پرداخت هزینه برای رفاه کلی در شهرک

باید بدانید برای رفاه کلی در شهرک، باید هزینه ای پرداخت کنید، هزینه ایی برای شارژ ماهانه، نظافت و تمیز کاری، نگهبانی مجموعه، مراقبت از فضای سبز و زیبا سازی شهرک و…

 

رعایت حق و حقوق همسایگان در شهرک

فاصله ی ویلاها در شهرک، بسیار به یکدیگر نزدیک می‌باشد، بنابراین حواستان باید به سر و صدای ایجاده شده باشد، تا باعث آزار و اذیت همسایگان اطرافتان نشود، احترام و حفظ حریم خصوصی در شهرک، حایز اهمیت می‌باشد.

 

دقت به معماری و ساخت ویلا

ویلاهای شهرکی برخلاف ویلای مستقل، نمی‌توانید هر زمانی که خواستید، تغییراتی در ساخت و طراحی آن ایجاد کنید، بنابراین قبل از خرید ویلا شهرکی، معماری و نوع ساخت ویلا، کیفیت و متریال بکار رفته را بررسی کنید، و با خیال آسوده اقدام به خرید ویلا در شمال نمایید.

 

امکانات ویلای شهرکی

یکی از مواردی که قبل از انجام معامله باید به آن توجه کنید، بررسی امکانات ویلا می‌باشد، تنها به شهرکی بودن ویلا اکتفا نکنید، باید به صورت اصولی، از تمامی امکانات ویلا، نوع ساخت، متریال بکار رفته شده، اسناد و مدارک رسمی اعم از؛ سند شش دانگ، پایان کار، مجوز ساخت و… نوع سازه، انشعابات اصلی، ساحلی و جنگلی بودن ویلا و… تمامی عواملی می‌باشد، که حتما قبل از خرید ویلا شهرکی، باید به آن توجه کنید، تا یک خرید مطمئن را در شمال معامله کنید،

 

املاک جهان

<yoastmark class=

 

اولین گام برای خرید ویلا شهرکی در شمال

در قالب یک راهنمای خرید ویلا شهرکی در شمال ، باید به شما نکات مهمی را گوشزد کنیم. طبیعی است که در ابتدای کار کمی سردرگم باشید و شروع عملیات و پروسه خرید اندکی برای شما گمراه کننده باشد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرکاری اطلاعات لازم و مهم را از طریق جستجو در اینترنت جمع‌آوری کنید. اگر در همان ابتدای کار مشخص کنید که چه نوع ویلایی مدنظر شماست، قسمت بیشتر مسیر را طی کرده‌اید. اگر منطقه خاصی را برای خرید ویلا شهرکی در شمال مدنظر دارید، بهتر است با مشاورین املاک در همان منطقه مشورت کنید.

 

خرید ویلا شهرکی از مشاور املاک معتبر( املاک جهان )

مشاور املاک معتمد می‌تواند نقش راهنمای خرید ویلا شهرکی در شمال را برای شما ایفا کند. به‌شرط آنکه شما توقعات و انتظارات خود از یک ویلای شهرکی را بدانید. بطورکلی افراد کارشناسی که در دفاتر مشاور املاک فعال هستند، خریداران و فروشندگان را بطور همزمان برای انجام یک معامله پرسود راهنمایی می‌کنند و به آنان پاسخ خواهند داد.
*مشاورین املاک(املاک جهان) که در شهرهای شمالی کشور مانند:رامسر، سرخرود، نور، رویان و…فعالیت می‌کنند تمام پیچ و خم‌های پروسه خرید و فروش ویلای شهرکی را بلد بوده و در کمترین زمان ممکن؛ مناسب بودن منطقه انتخابی و اعتبار سند را برای شما تایید و یا رَد خواهند کرد.

 

مهم ترین نکات خرید ویلا شهرکی در شمال:

 

یکی از دلایل اصلی خرید ویلا شهرکی در شمال کشور، سرمایه گذاری است در واقع بیشتر مشتریان با خرید ویلا شهرکی در شمال قصد سرمایه گذاری دارند و تمایل دارند در این مسیر پس انداز کنند.

ویلا شهرکی هم مانند یک شهر کوچک دارای قوانین و ضوابط مخصوص به خود است و رعایت قوانین در ویلا شهرکی از طرف ساکنین شهرک الزامی می‌باشد که مشتریان باید قبل از خرید ویلا شهرکی به این قوانین واقف باشند. ما در این مقاله به برخی از مهمترین نکات خرید ویلا شهرکی در شمال اشاره خواهیم کرد بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که تا انتهای مقاله با ما همراه شوید.

 

برخی از مهمترین نکات در خصوص خرید ویلا شهرکی در شمال

در زمان خرید ملک یا ویلا در هر منطقه ای باید از قبل به یک سری از نکات مهم توجه داشته باشید. اگر شما قصد خرید ویلا شهرکی در شمال کشور را دارید توصیه ما این است که برخی از نکات مهم در خصوص خرید ویلا شهرکی در شمال توجه داشته باشید.

یکی از نکات مهم و ضروری در زمان خرید ویلا شهرکی در شمال مبحث مالکیت قانونی ویلا است که این مورد در زمان خرید حائز اهمیت می‌باشد.

 

مالکیت قانونی ویلا با توجه به سند قطعیت یا همان سند شش دانگ ویلا مشخص می شود که این سند در واقع نشان دهنده حرمت و شناسنامه ویلا است.البته به این نکته نیز دقت داشته باشید که برخی از ویلاها در گذشته به صورت قولنامه ای خرید و فروش می‌شد که این قولنامه ها هم دارای کد رهگیری هستند که همانند سند ملک ارزش و بهای ملک را نشان می‌دهد.

*یکی دیگر از مهمترین نکات در رابطه با خرید ویلا شهرکی در شمال این است که از طریق یک مشاور املاک معتبر و مطمئن برای خرید ویلا شهرکی اقدام کنید به این خاطر در بعضی مواقع ویلا شهرکی به صورت پیش فروش برای مشتریان عرضه می‌شود.

 

 

مزایای ویلا شهرکی چیست؟

 

خرید ویلا شهرکی در شمال از نظر بسیار از افراد ایراد دارد زیرا قوانین سختی دارد و شما نمی‌توانید مانند ویلا شخصی هر کار که دوست داشته باشید انجام دهید. اما مزیت های خاص خود را دارد که بسیار افراد را مشتاق کرده تا از ویلا شهرکی در شمال استفاده کنند. همراه ما باشید تا با این مزیت ها آشنا شوید.

 

۱. قیمت به صرفه تر ویلا شهرکی

شرکت هایی که ویلا شهرکی را می سازند کاملا در کار خودشان حرفه ای اند و بهترین مهندسان را دارند. همین باعث می‌شود تا از کمترین جای ممکن، بهترین ویلا ساخته شود. همچنین این شرکت ها به دلیل ساخت ساز زیاد معمولا مصالح خود را بصورت بسیار زیاد خریداری می‌کنند و این باعث می‌شود تا مصالح قیمت پایین تری داشته باشد. به این دلایل است که ویلا شهرکی قیمت بسیار مناسب تری از ویلا های شخصی دارد و بسیار به صرفه تر است.

 

۲. امنیت بسیار بالا ویلا شهرکی

ویلا شهرکی از بسیاری از ویلاهای شخصی امنیت بالاتری دارد. چراکه یک نگهبان ۲۴ ساعته در تمام روزها در قسمت درب ورودی شهرک ویلایی وجود دارد و از ورود افراد متفرقه جلوگیری می کند. همچنین تمام قسمت های ویلا با دوربین های مداربسته توسط حراست ویلا چک می‌شوند. این یعنی وقتی شما در ویلا حضور نداشتید دیگر نیاز به گرفتن نگهبان نیست و امنیت ویلا شما تضمین شده است.

 

۳. منابع آب، برق، گاز

گرفتن مجوز های آب، برق و گاز برای بسیاری از ویلاها دردسر است و در مواردی شما نمی توانید این امتیازات را برای ویلا خود بخرید. اما اگر ویلا شهرکی خریداری کنید دیگر این مشکل را نخواهید داشت چون وظیفه تأمین این امکانات بر عهده شرکت سازنده است و آنها به راحتی این امتیازات را خریداری می‌کنند. این یکی از مهم ترین مزیت های ویلا شهرکی است.

 

۴. باکیفیت بودن ویلا

باکیفیت بودن زمین یکی از اولین قوانینی است که هر شرکت ساخت و سازی باید به آن توجه داشته باشد. وقتی یک شرکت ساخت و ساز وقت و پول خودش را صرف پروژه ساخت ویلا شهرکی می کند مطمئن باشید که ریسک خرید زمین بی کیفیت را نمی‌کند. به همین دلیل شما می‌توانید به کیفیت زمین و ویلا که قصد خریدش را دارید، اطمینان کامل داشته باشید.همچنین با خرید ویلا در شمال می‌توان از کیفیت ویلای شهرکی بهره مند شد.

۵. تنوع زیاد در انتخاب ویلا شهرکی

ویلا شهرکی انواع مختلفی دارد. شرکت های ساخت و ساز برای اینکه بتوانند فروش بیشتری داشته باشند و همچنین به درخواست ها پاسخ دهند، انواع ویلا شهرکی با ویژگی های متفاوتی را ساختند. برای مثال شمال کشور دارای سه نوع ویلا جنگلی، ساحلی و معمولی است. افراد با توجه با علاقه شان می‌توانند از هر نوع ویلا خریداری کنند.

 

 

معامله و خرید ویلا شهرکی

 

امروزه کلاهبرداری های زیادی در خرید و فروش ویلا انجام می‌شود. ویلا هم قیمت پایینی ندارند و اگر سرتان کلاه برود قطعا پول زیادی را از دست می‌دهید اما درباره خرید ویلا شهرکی در شمال می توانید مطمئن باشید که از این اتفاقات نمی‌افتد.
شما می‌توانید ویلا شهرکی را از شرکت های ساخت و ساز معتبر خریداری کنید. اینگونه هیچوقت سرتان کلاه نمی‌رود زیرا این شرکت ها زیر نظر سازمان های قضایی فعالیت می‌کنند و در صورت بروز مشکل شما می‌توانید شکایت کنید.

 

املاک جهان

<yoastmark class=

 

سخن پایانی

مناطق شمالی ازجمله مناطق خوش آب و هوایی هستند که سرمایه گذاری در این مناطق بسیار حائز اهمیت می‌باشد. البته در این مناطق شهرک هایی هستند که نزدیک به ساحل و جنگل بوده که هر کدام ویژگی های مختص به خود را دارد. ازجمله نکات مهم در زمان خرید ویلا شهرکی در شمال این است که از نوع کاربری زمین و همچنین اعتبار سند اطمینان یابید.

 

 

شما می‌توانید برای مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک و یا تبلیغات در سایت با ما تماس بگیرید.

مدیریت جهان جعفری: ۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸

1402/01/14

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.