خرید زمین در شمال

خرید زمین در شمال

خرید زمین در شمال | خرید زمین در شمال، یک علاقه دیرین و یک تقاضای پرتکرار است. به زعم اینکه سرمایه‌گذاری در ویلا و واحد مسکونی به نظر ایده آل‌تر می‌آید اما آنچه در واقعیت شاهدش هستیم، تلاش بسیار برای خرید زمین در شمال و اقصی نقاط کشور به منظور حفظ سرمایه است.

افراد می‌توانند با استفاده از خرید زمین در شمال آینده‌ای روشن را برای خود متصور شوند.

البته باید بدانید این آینده روشن درگرو اقدامات مهم و تأثیرگذاری است که فرد باید بعد از خرید زمین شمال انجام دهد. بهتر است بدانید خرید زمین در شمال یکی از ریسک‌پذیرترین اقداماتی است که افراد در سرمایه‌گذاری انجام می‌دهند. زیرا بیشتر کلاه‌برداری‌ها در مورد خرید و فروش زمین است. در خرید زمین باید به نکاتی توجه کنیم. املاک جهان در این مقاله به نکاتی مهم و ضروری اشاره کرده است. با ما همراه باشید.

 

خرید زمین در شمال | املاک جهان

موقعیت ویلا

اگر قصد شما از خرید زمین جهت سرمایه ‌گذاری است باید در زمان انتخاب زمین در شمال به موقعیت زمین دقت نمایید.

گاهی افراد هدفشان از سرمایه‌گذاری این است که بعد از خرید زمین ، ساخت‌وساز بر روی آن انجام دهند، حال اگر با این هدف وارد این عرصه شده‌اید باید به موقعیت زمین به‌صورت ویژه دقت نمایید. گاهی برخی از این زمین‌ها در شمال دچار مشکلاتی هستند که برای شروع به ساخت‌ و ساز باید هزینه‌های زیادی پرداخت شود که ممکن است شمارا از هدف اصلی دور نماید.

سعی کنید سرمایه خود را برای خرید ملکی هزینه کنید که جای پیشرفت دارد. موقعیت انفرادی زمین، در کنار محله نیز امری مهم است که باید در زمان خرید به آن توجه کنید. واقع شدن زمین شمال در مسیرهای اصلی رفت و آمد مانند کنار خیابان یا دو نبش بودن ملک و از این قبیل ویژگی‌ها باعث می‌شود ارزش افزوده زمین شما نسبت به سایر املاک اطراف که این ویژگی‌ها را ندارند بیشتر شود.

 

خرید زمین در شمال

خرید زمین در شمال

کاربری زمین

همانطور که می‌دانید زمین کاربری‌های متعددی دارد، مسکونی، تجاری،کشاورزی و … کاربری زمین بدان معنی است که از هر واحد زمین در سطح شهر یا روستا به چه صورتی استفاده می شود و چه فعالیت‌هایی در ترکیب با هم در قطعات مختلف زمین استقرار می‌یابند.

تعداد اراضی کشاورزی در شمال زیاد است که بسیاری از آن‌ها فاقد سند رسمی هستند و با وجود یک سند سنتی به رسمیت شناخته می شوند، بنابراین در پروسه خرید زمین، آنچه نیاز است بدان توجه گردد، در وهله نخست نوع کاربری زمین و در گام بعد، اطمینان از حضور یک سند رسمی و قانونی است.

از مواردی که حین فروش زمین شمال، تکرار می‌شود، دستکاری کاربری زمین است به نوعی که زمین کشاورزی را به جای نمونه مسکونی عرضه می کنند بی آنکه خریدار زمین شمال، متوجه موضوع گردد، از این رو در خرید زمین و ویلای شمال، در ارتباط بودن با مشاوری بومی و حرفه‌ای، الزام و قطعی است چرا که گاهاً لیست کلاهبرداری‌ها به همین جا ختم نمی‌شود و فروشنده زمین در چمستان و شهرهای شمال، به خود اجازه می‌دهند زمین را به چند نفر عرضه کنند. پس در وهله اول کاربری زمین را از جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و ارگان شهرداری استعلام بگیرید.

 

خرید زمین در شمال | املاک جهان

 

بهترین زمان خرید زمین در؟!

احتمالاً خواهید پرسید کِی زمان مناسب برای خرید زمین در شمال است؟ مناسب ترین زمان، موقعی است که تقاضا برای زمین شمال به حداقل می‌رسد. درست زمانی که آرامش بازار ملک را فرا می‌گیرد و به دلیل کساد بودن بازار می‌توان به خرید ارزان زمین دلخوش بود.

مزایای سرمایه گذاری خرید زمین در شمال

اگر بتوانید برخی مناطق با قدرت و پتانسیل بالا در شمال را شناسایی کرده و اقدام به خرید زمین در شمال کنید در آینده به سود بسیار بالایی دست پیدا میکنید. سرمایه گذاری بر روی زمین از این بابت که زمین کهنه یا قدیمی نخواهد شد و استهلاکی در رابطه با آن وجود ندارد و مالیاتی نیز بابت آن پرداخت نخواهید کرد، مورد مناسبی برای خرید است. طبق مشاهدات رشد قیمت زمین در شمال با نمودار رو به رشدی مواجه بوده و هیچوقت شاهد نزول قیمت زمین نبوده‌ایم. پس در آینده نیز این رشد صعودی خواهد بود.

 

خرید زمین در شمال

خرید زمین در شمال

فسخ قرارداد

همانطور که مقدمات لازم را برای عقد قرارداد رعایت می‌کنید و تمام قوانین و مقرراتش را با خود مرور می‌نمایید. حتما به خاطر داشته باشید که در قرارداد، ضوابط فسخ قرارداد قید گردد. و تمام موارد مربوطه با جزئیات تشریح شود تا در صورتیکه فروش زمین شمال با مشکل همراه گردید، بتوانید به عنوان خریدار زمین در مازندران، راه جبرانی داشته باشید.

شرایطی که در این قرارداد قید می‌گردد. مورد قبول طرفین معامله است و در صورت وقوع اتفاقی که از قبل پیش بینی شده است، می‌توان قرارداد را فسخ نمود.

آینده زمین

بر اساس ویژگی‌های منابع محدود، قیمت زمین در شمال همچنان در حال رشد خواهد بود. از طرفی کاهش زمین‌های خالی و ساخت وساز جدید مسکونی بدون شک زمین را در آینده بسیار ارزشمند‌تر خواهد کرد. از طرفی بر اساس تحقیقات صورت گرفته در خصوص بررسی عوامل موثر در قیمت زمین. مشخص شده که رشد نقدینگی، افزایش بی‌برنامه حجم پول، سود مدیریت در سرمایه گذاری بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات و عدم کنترل سوداگری نیز در افزایش قیمت مسکن نیز تاثیرگذار است. یکی دیگر از دلایل قیمت دار شدن زمین این است که در حال حاضر زمین بدون مالک و بدون سند مالکیت در کشور وجود ندارد.

 

 

 

شما می‌توانید برای مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک و یا تبلیغات در سایت با ما تماس بگیرید.

مدیریت جهان جعفری

۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸

 

 

 

1401/05/03

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.