خرید برج ساحلی در سرخرود

خرید برج ساحلی در سرخرود

برج ساحلی چه ویژگی هایی دارد؟

خرید برج ساحلی در سرخرود| خرید برج ساحلی در شمال با دید کامل دریا رویای خیلی از ما است. شمال ایران به دلیل هم جواری با دریای خزر، امکان تحقق این رویا را فراهم آورده است. برج های ساحلی در شمال در نوار ساحلی بنا شده اند و منظره رو به دریا دارند.

سرخرود یکی از شهرهای نوار ساحلی دریای خزر و جزو بهترین شهرهای شمالی برای سرمایه گذاری در زمینه برج است. با توجه به ویژگی های توریستی و زیبایی های شهر سرخرود، خرید برج ساحلی در سرخرود امتیاز ویژه ای محسوب می شود.

خرید برج ساحلی در سرخرود

سرخرود از یک سو زیبایی های خزر را به مسافران نشان می دهد. از دیگر سو دشت های هموار و سرسبز در پهندشت دل انگیز دامنه البرز را به شهروندان بومی و مهمانان غیر بومی خود عرضه می دارد. جذاب ترین نعمتات خدادادی را در جای جای خطه سرسبز شمال به ویژه سرخرود زیبا می توان مشاهده کرد.

امکانات برج ساحلی در شمال

رعایت بیشتر اصول ایمنی از دیگر مزایای برج ساحلی، در ساخت آن‌ ها است. بیشتر برج ‌ها‌ی بزرگ در شمال به امکاناتی نظیر ردیاب دود، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق، برق اضطراری، پمپ آب، منبع آب اضطراری، سیستم تلفن داخلی، موتورخانه، آیفون تصویری با سیستم کدینگ، درب ضد سرقت و.. مجهز هستند. بنابراین در صورت بروز اتفاقاتی مانند آتش‌ سوزی، قطعی برق، قطعی آب و… مشکلی برای ساکنان پیش نخواهد آمد. افرادی که در طبقات بالای برج ساحلی زندگی می‌کنند از دید وسیع با چشم‌انداز بسیار زیبا برخوردارهستند.

 

این آپارتمان ‌ها از لحاظ نورگیری بسیار عالی هستند. برج ها دارای قوانین و ضوابط خاصی هستند که رعایت کردن آن‌ها می‌تواند امنیت بقیه ساکنین را تضمین کند. در برج ‌های ساحلی تمام ورود و خروج ‌‌ها ثبت و بررسی می ‌شود. از امکانات دیگر برج‌ها وجود دوربین‌های کنترل در راهروها و آسانسورها است که امنیت ساکنین را افزایش می ‌دهد.

املاک جهان

خرید برج ساحلی در سرخرود

خرید برج ساحلی در سرخرود

باغچه اختصاصی

یکی از ویژگی هایی که برج ساحلی را از دیگر برج ها متمایز می نماید، وجود باغچه اختصاصی در پنت هاوس آن می باشد. در این باغجه اختصاصی می توان به دور از زندگی شهری و دغدغه های بی شمار آن، حس خوب باغبانی و پرورش گل و گیاهان را تجربه نمود.

یکی از مزایای خرید برج ساحلی در سرخرود ، امکان فروش سریع واحد های آن می باشد. به همین دلیل دیگر نگرانی بابت فروش آن نخواهید داشت. معمولا سرمایه مورد نیاز خرید برج ساحلی در سرخرود و قیمت برج را بر اساس نوع منطقه ای که در آن قرار دارد، تعیین می کنند. برای اینکه بتوانید با سرمایه کمتر، صاحب برجی در این منطقه شوید، بهتر است مناطقی را شناسایی کنید که مستعد رشد هستند. عموما در این مناطق، قیمت برج های ساحلی مناسب تر می باشد.

رعایت مسایل امنیتی

مسایل امنیتی برای بسیاری از خانواده ها بسیار اهمیت داشته و مورد توجه قرار می گیرد. بالا بودن امنیت از مزایای برج ساحلی می باشد. در این برج ها امکاناتی برای جلوگیری از سرقت مانند درب ضد سرقت و یا آیفون تصویری با سیستم کددهی و … تعبیه شده است. نگهبانی ۲۴ ساعته باعث می شود تا تردد افراد تحت نظر گرفته شود و از بروز مشکلات جلوگیری گردد. دوربین های کنترلی که در داخل راهروها و آسانسورها نصب شده اند، مانع از بروز هر گونه مشکل و سرقت خواهد شد. با این مسایل تا حدود بسیار زیادی می توان گفت امنیت در این برج ها حاکم می باشد.

مزایای برج ‌نشینی

این روزها مدرن ‌ترین و لوکس ترین امکانات ساختمانی را در برج‌ ها می توان پیدا کرد. برج ساحلی از محبوبیت بیشتری برخوردار است. چنانچه روزی قصد فروش برج خود را داشتید، به سرعت این کار انجام می شود. برای افراد بسیاری قیمت برج مسئله مهمی می باشد.

معمولا سرمایه مورد نیاز خرید برج ساحلی در سرخرود و قیمت برج را بر اساس نوع منطقه ای که در آن قرار دارد، تعیین می کنند. در مناطقی که مستعد رشد هستند طبیعتا قیمت برج ساحلی در آن ها پایین تر است. با شناسایی این مناطق می توان رویای داشتن برج رو به دریا در سرخرود را به حقیقت مبدل کرد.

خرید برج ساحلی در سرخرود

برج ساحلی در مقایسه با نوع جنگلی آن معمولا قیمت بالاتری دارد. علت آن نزدیکی به مراکز شهری و امکانات ویژه برج ساحلی نسبت به سایرین می باشد.

عموما برج ها تفاوت چندانی با هتل ندارند. بهره مندی از امکاناتی مانند لابی، مجموعه ورزشی، نگهبان، رستوران، سالن اجتماعات، فضای بازی کودکان، مهد کودک، استخر و سونا، شوتینگ زباله، آسانسور باربر و… زندگی امن ‌تر و راحت ‌تری برای ساکنان برج ‌های لوکس فراهم می ‌کند. به علاوه وجود این امکانات در محل زندگی، باعث صرفه ‌جویی در زمان نیز می ‌شود. با خرید برج ساحلی در شمال دیگر دغدغه‌ هایی مانند ترافیک، هدر رفتن وقت، دوری راه و… برای شما وجود ندارد. این امکانات در برخی برج ‌ها به صورت رایگان برای ساکنان فراهم شده است. اما در برخی دیگر هزینه جداگانه بابت این امکانات دریافت می ‌شود. از دیگر مزایای خرید برج ساحلی در شمال، می توان به رعایت بیشتر اصول ایمنی در ساخت آن ها اشاره کرد.

املاک جهان

خرید برج ساحلی در سرخرود

خرید برج ساحلی در سرخرود

 

اغلب برج ‌های مدرن، اصولی ساخته شده ‌اند و در مقابل زلزله مقاوم هستند. در ساخت این برج‌ ها معمولا از مصالح و تجهیزات با کیفیت مطابق با استانداردهای بین‌المللی استفاده می شود. مجتمع‌های مسکونی دارای قوانین و ضوابط خاصی هستند. رعایت این قوانین می ‌تواند امنیت بقیه ساکنین را تضمین کند. برج ها دارای لابی هستند. لابی ‌من نگهبانی ۲۴ ساعته از برج را بر عهده دارد. از امکانات دیگر برج‌ ها وجود دوربین‌ های کنترل در راهروها و آسانسورها است که باعث افزایش امنیت ساکنین می شود.

 

ویژگی هایی که هنگام خرید برج ساحلی باید در نظر گرفت:

1- تعداد واحدها برج

تعداد واحد ها از نکات حائز اهمیت هنگام خرید برج است. برخی برج ها ممکن است دارای ۳۰ واحد و برخی دیگر ۱۰۰ واحدی باشند.

2-لابی

لابی برج اولین قسمتی است که توجه خریدار را جلب می کند. یک لابی خوب لابی ‌امن با نگهبان برای افزایش امنیت ساختمان به شکل ۲۴ ساعته است.

3- داشتن چند آسانسور بعلاوه آسانسور حمل بار

آسمان خراش ها باید ۳ تا ۴ آسانسور داشته ‌باشند. آسانسور حمل اسباب و افراد باید مجزا باشد.

4- تراس

در برج نمی توان مانند آپارتمان نبود تراس را با پشت ‌بام جبران کرد. اندازه تراس به متراژ برج بستگی دارد.

5- استخر، سونا، جکوزی و باشگاه ورزشی

استخر، سونا و جکوزی جز لاینفک برج ها هستند. تجهیزات به کار رفته در این مکان ها باید از لوازم درجه یک و با کیفیت باشد.

خرید برج ساحلی از منظر اقتصادی

برج ساحلی محبوبیت بیشتری دارد. چنانچه روزی قصد فروش آن را داشتید، به سرعت این کار انجام می شود. برای افراد بسیاری قیمت برج مسئله مهمی است. معمولا سرمایه مورد نیاز خرید برج ساحلی و قیمت برج را بر اساس نوع منطقه ای که در آن قرار دارد، تعیین می کنند. در مناطقی که مستعد رشد هستند طبیعتا قیمت برج ساحلی پایین تر است. بنابراین هنگام خرید برج ساحلی، باید به دنبال مناطق مستعد رشد بود. با شناسایی این مناطق می توان رویای داشتن برج ساحلی را به حقیقت مبدل کرد.

برج ساحلی در مقایسه با نوع جنگلی آن معمولا قیمت بالاتری دارد. علت آن نزدیکی به مراکز شهری و امکانات ویژه برج ساحلی نسبت به سایرین می باشد. البته برج های گران قیمت ساحلی نیز متقاضیان خاص خود را دارند. سازندگان اینگونه برج ها در صدد هستند کیفیت و امکانات عالی سازه های خود را، به رخ خریداران بکشند.

بهره مندی از نعمت خورشید و امواج با خرید برج ساحلی

بهره‌ برداری از آفتاب، یکی از مهمترین مزیت‌ هایی است که خرید برج ساحلی به دنبال دارد. همانطور که می دانید خورشید اصلی ترین منبع ویتامینD است. ویتامین D یکی از نیازهای اساسی و مهم در بدن می باشد که برای افزایش عملکرد سلول ‌های خونی مؤثر است. همچنین این ویتامین می ‌تواند آنتی اکسیدان های مضر بدن را غیرفعال کند.

علاوه بر این ویتامین Dبرای تولید و استحکام استخوان، حفظ توانایی های شناختی، سلامت مفاصل، کنترل قند خون، عملکرد مناسب سیستم ایمنی بدن و برخورداری از یک روحیه خوب ضروری است. بنابراین با خرید برح ساحلی به راحتی می توان به نور مستقیم خورشید دسترسی داشت و از فواید گوناگون آن بهره گرفت. به عقیده پزشکان در مجموع روزانه 15 تا 20 دقیقه حضور در آفتاب بدون استفاده از کرم ضد آفتاب، ویتامین مورد نیاز ما را تامین می کند.

املاک جهان

خرید برج ساحلی در سرخرود

خرید برج ساحلی در سرخرود

تجربه زندگی شاد از مزایای خرید برج ساحلی

علاوه بر تاثیرات مثبت در سلامتی، با خرید برج ساحلی، شادترو خوشحال تر زندگی کنید. با مطالعه تحقیقات علمی متوجه می شوید افرادی که در مجاورت دریا و ساحل زندگی می ‌کنند، به مراتب افرادی شاد و خوشحال‌ تری می‌ باشند. فضای ساحل بسیار آرامش بخش است. این فضای آرام باعث می ‌شود تمام استرس‌ها و نگرانی‌ها فراموش شود. همچنین انسان را از شلوغی ‌های روزمره دور می کند. قدم زدن در ساحل دریا احساسی بسیار خوشایند و با نشاط به شما می دهد. تمام آن چیزی است که متقاضیان خرید برج ساحلی در شمال به دنبال آن هستند، یک پیاده روی رمانتیک در ساحل می باشد. تماشای خورشید به هنگام غروب یا طلوع آن در ساحل، لذت پیاده روی شما را دو چندان خواهد کرد. بنابراین یکی دیگر از مزایای خرید برج ساحلی، پیاده روی در ساحل زیبای آن است.

 

برای زندگی در برج به چه نکاتی باید توجه داشت؟

نام سازنده برج، عامل موثر در قیمت آن است. همچنین نام طراح نمای داخلی نیز برای برخی حائز اهمیت است. قیمت واحدهای مسکونی در برج ‌هایی که توسط افراد معتبر و صاحب نام ساخته و طراحی شده‌اند، بسیار بالا است. ممکن است بعضی از استخرها با شرایط خوبی ساخته نشده باشند یا دارای دستگاه تصفیه آب بی‌ کیفیتی هستند که کیفیت آب استخر را کاهش می ‌دهد. درنتیجه موتورخانه و تهویه برجی را که استخر دارد، باید بررسی کرد. هنگام خرید برج ساحلی در سرخرود، بیش از دکوراسیون لابی به امکانات لابی دقت کنید. حضور لابی ‌من یا نگهبان چیزی است که لابی را با اهمیت می ‌کند. لابی برای افزایش امنیت ساختمان به شکل ۲۴ ساعته است. مقاومت در برابر باد عامل مهم دیگری است که باید بدان توجه داشت. برج‌ ها به دلیل ارتفاع بلندشان باید در برابر باد مقاوم باشند.

سخن پایانی

خرید برج ساحلی در سرخرود مزایای زیادی دارد. از جمله نزدیک بودن به ساحل دریا و بهره بردن از امکانات کامل رفاهی و اقامتی، شرایط زندگی خوبی را برای ساکنین برج فراهم می‌کند.

اگر به سرمایه‌گذاری در برج های ساحلی سرخرود فکر می‌کنید، بهترین فرصت است تا درباره ی خرید واحدهای برج ساحلی در سرخرود دقیق‌تر تحقیق کنید. کارشناسان املاک جهان  در کنار شما هستند تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

اگر فکر می کنید سرمایه کافی را برای خرید برج های لوکس سرخرود را دارید، همین حالا با املاک جهان تماس بگیرید تا برنامه‌ریزی‌هایی برای معرفی برج های ساحلی سرخرود برای شما ترتیب داده شود.

شما می‌توانید برای مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک و یا تبلیغات در سایت با ما تماس بگیرید.

مدیریت جهان جعفری: ۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸

1401/12/15

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.