خرید برج ساحلی در سرخرود پارت2

خرید برج در سرخرود

سرخرود کجاست؟

سرخرود یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران است و مرکز بخش سرخ رود شهرستان محمودآباد و گویش اهالی این شهرستان مازندرانی است، همچنین یکی از شهرهای ساحلی شمال کشور است که در حوزه خرید و فروش ویلا و ملک مورد توجه سرمایه گذاران می‌باشد.

خرید برج در سرخرود

خرید برج ساحلی در سرخرود پارت2

خرید برج در سرخرود

 

پیشینه تاریخی سرخرود شمال

طبق تحقیقات به عمل آمده از کشفیات باستانی، پیشینه تاریخی سرخرود را به 4000 سال پیش و مربوط به عصر آهن می‌دانند.

 

تاریخچه نام سرخ رود را از دو منظر باید در نظر گرفت:

1- در نتیجه بریدن سر 4000 نفر در یک روز بوده و خون جاری شده تمام رودخانه را در بر گرفت و رودخانه به رنگ سرخ درآمد، از آن به بعد این منطقه به سرخرود شهرت یافت.
2- نام سرخ ‌رود برگرفته از رودخانه هراز است که از دماوند سرچشمه می‌گیرد و به علت گل‌آلود بودن و وجود رنگ سرخ خاک مخلوط با رودخانه هراز به این نام شهرت یافته است.

 

حدود اربعه سرخرود مازندران

سرخرود از غرب به محمودآباد، از شرق به فریدونکنار، از شمال به دریاچه خزر و از جنوب به شهرستان آمل متصل است.

 

مساحت سرخرود چقدر است؟

مساحت سرخرود در حدود 540 هکتار است و در حدود 9 کیلومتر از غرب تا خانه دریا به محمودآباد و حدود 4 کیلومتر از شرق تا روستای حسین آباد به فریدونکنار متصل و در مجموع حدود 13 کیلومتر نوار ساحلی را به خود اختصاص داده است.

 

فاصله تهران تا سرخرود چقدر است؟

فاصله سرخرود تا تهران از جاده هراز در حدود 210 کیلومتر تخمبن زده شده است که این مسافت به صورت نرمال در حدود 3 ساعت زمان نیاز دارد.

 

جمعیت سرخ رود

جمعیت ثابت و سکنه بومی سرخرود در حدود 7270 نفر و جمعیت غیر بومی آن که بیشتر صاحبان ویلا و مالکان زمین (تهرانی، مشهدی، یزدی، اصفهانی) هستند حدود 30000 نفر می‌باشند و بیشتر این حجم از مسافر و جمعیت در ایام تعطیلات و فصول بهار و تابستان به چشم می‌آیند.

 

شرایط آب و هوایی سرخ رود

سرخرود هم مانند دیگر شهرهای ساحلی و جلگه‌ای مازندران دارای آب و هوایی سرد در زمستان و گرم و شرجی در تابستان می‌باشد.
بهترین زمان برای مسافرت به سرخ رود در اواسط فصول بهار و پاییز است که در این زمان آب و هوای سرخ رود و در کل آب و هوای مازندران بسیار مطبوع و لذت بخش خواهد بود.

املاک جهان

خرید برج ساحلی در سرخرود پارت2

خرید برج در سرخرود

 

نکته حایز اهمیت در مورد سرخ ‌رود

سرخرود تنها شهری در شمال کشور است که دارای ساحلی باز برای عموم است و بیشتر بناهای احداثی در قسمت ساحل سرخ رود حریم قانونی 60 متر ساحل را رعایت کرده‌اند، همین مساله زیبایی خاصی به ساحل دریای سرخرود بخشیده و آن را از دیگر شهرهای ساحلی مازندران برجسته کرده است.

 

خرید برج در سرخرود

امروزه افراد زیادی به خرید برج و ویلا در شهرهای زیبای شمال و مازندران مانند رامسر ، محمود آباد ، سرخرود ، خزرشهر و … فکر میکنند . زندگی در برج سبک زندگی متفاوتی است که برای شما دنیای جدیدی را بوجود می آورد .هربرج برای خود قوانین خاص و متفاوتی دارد که مشابه دیگرمجتمع ها می‌باشد.

خرید برج در سرخرود

خرید برج در نزدیکی ساحل

اگر شما از دسته افرادی هستید که علاقمند به شنا کردن ، اسکی سواری و یا قدم زدن در نزدیکی سواحل شمال هستید ما به شما خرید برج ساحلی در سرخرود را پیشنهاد می‌دهیم .برج های نزدیک به ساحل برای شما زیباترین منظره تماشایی را به وجود می‌آورند . شنیدن صدای حرکت امواج و استشمام بوی دریا به شما آرامش غیرقابل وصفی را هدیه میدهد . در روزهای گرم سال میتوانید از فواید بالای آفتاب از جمله ویتامین دی برای سلامت بدن خود استفاده کنید .

 

سرمایه گذاری در سرخرود

با خرید برج در سرخرود شما بهترین سرمایه گذاری را خواهید داشت . چرا که امروزه قیمت و ارزش زمین ها در منطقه شمال بسیار افزایش پیداکرده و روزانه نیز درحال توسعه و پیشرفت است .

 

برای خرید برج در سرخرود چقدر سرمایه نیاز داریم؟

شمال ایران به دلیل وجود دریاچه بزرگ خزر، رویای خرید برج ساحلی را امکانپذیر می‌کند. سرخرود از شهرهای نوار ساحلی دریای خزر و جزو بهترین شهرهای شمالی برای سرمایه گذاری در زمینه خرید برج است. با توجه به زیبایی های شهر و ویژگی های توریستی، خرید برج در سرخرود امتیاز ویژه ای محسوب می‌شود. سرخرود از یک سو زیبایی های خزر را به رخ مسافران می کشد و از دیگر سو دشت های هموار و سرسبز دامنه البرز را به شهروندان بومی و مهمانان غیر بومی عرضه می‌کند. با این تفصیل اندک، همه ما دوست داریم محلی برای اقامت در سرخرود داشته باشیم.

از مزایای مهم خرید زمین یا ملک در شمال، افزایش روز افزون قیمت هاست. در واقع ارزش ویلا، برج و ساختمان های شمال، روز به روز در حال افزایش هستند . این بهترین اتفاق برای سرمایه گذاران و افراد آینده نگر است که با خرید برج می توانند به سرمایه خود اضافه کنند.

با افزایش ساخت و ساز ها در این منطقه به نظر می‌رسد خرید واحدهای برج ساحلی در سرخرود و سرمایه گذاری در آنها در کوتاه مدت می‌تواند سود مناسبی را عاید خریداران کند. بعد از خرید این برج ها باکمی سرمایه و مبله کردن آنها می‌توانید درآمد بیشتری نیز داشته باشید. با اینکه خرید ویلا در سرخرود نیز گزینه مناسبی است اما خرید برج ساحلی نیز چیزی از آن کم نخواهد داشت چرا که امکانات برج بسیار بیشتر از ویلا است.

 

زندگی در برج چه مزایایی دارد؟

1-امنیت بالا نسبت به آپارتمان ها و ویلاها
2-ملزم بودن افراد به رعایت قوانین در برج
3- امکانات رفاهی فوق العاده برای زندگی
3- سرمایه گذاری مفید

 

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نوسانات قیمت، سرمایه گذاری در بخش املاک کم ریسک ترین نوع سرمایه گذاری است. در سال های اخیر بازار خرید و فروش ملک در شمال بسیار مورد توجه قرار گرفته است. سرخرود به دلیل آب وهوای مطبوع، موقعیت جغرافیایی مناسب، وجود جنگل و دریا و جاذبه های گردشگری فراوان و راههای دسترسی و امکانات کافی یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری در زمینه ملک است. بنابراین می توان با تاسیس هتل یا خرید برج در سرخرود یا خرید ویلا یا آپارتمان و سپس اجاره دادن آن کسب درآمد کرد.
برج ساحلی در مقایسه با نوع جنگلی آن معمولا قیمت بالاتری دارد. علت آن نزدیکی به مراکز شهری و امکانات ویژه برج ساحلی می‌باشد. البته برج های گران قیمت ساحلی نیز متقاضیان خاص خود را دارند. سازندگان اینگونه برج ها درصدد هستند کیفیت و امکانات عالی سازه های خود را، به رخ خریداران بکشند.

املاک جهان

خرید برج ساحلی در سرخرود پارت2

خرید برج در سرخرود

—————————————————

مزایای خرید برج در سرخرود:

1- نزدیکی به دریا و سواحل سرخرود
2-منطره زیبا و تماشایی
3-تفریح و شنا در سواحل
4- امکانات فوق العاده
5-امنیت بسیار بالای برج ها به همراه نگهبان ۲۴ ساعته
6- تجربه زندگی متفاوت برای شما و نزدیکانتان
7-بهترین سرمایه گذاری به همراه سوددهی بالا

 

خرید برج در سرخرود با دید کامل دریا رویای خیلی از ما است.سرخرود یکی از شهرهای نوار ساحلی دریای خزر و جزو بهترین شهرهای شمالی برای سرمایه گذاری در زمینه برج است. با توجه به ویژگی های توریستی و زیبایی های شهر سرخرود، خرید برج در سرخرود امتیاز ویژه ای محسوب می‌شود. سرخرود از یک سو زیبایی های خزر را به مسافران نشان می‌دهد. از دیگر سو دشت های هموار و سرسبز در پهندشت دل انگیز دامنه البرز را به شهروندان بومی و مهمانان غیر بومی خود عرضه می‌دارد. جذاب ترین نعمتات خدادادی را در جای جای خطه سرسبز شمال به ویژه سرخرود زیبا می‌توان مشاهده کرد.

 

هنگام خرید برج در سرخرود به چه مواردی باید توجه داشت؟

– تعداد واحدها برج

تعداد واحد ها از نکات حائز اهمیت هنگام خرید برج است. برخی برج ها ممکن است دارای ۳۰ واحد و برخی دیگر ۱۰۰ واحدی باشند.

– لابی

لابی برج اولین قسمتی است که توجه خریدار را جلب می‌کند. یک لابی خوب لابی ‌امن با نگهبان برای افزایش امنیت ساختمان به شکل ۲۴ ساعته است.

– داشتن چند آسانسور بعلاوه آسانسور حمل بار

آسمان خراش ها باید ۳ تا ۴ آسانسور داشته ‌باشند. آسانسور حمل اسباب و افراد باید مجزا باشد.

– تراس

در برج نمی توان مانند آپارتمان نبود تراس را با پشت ‌بام جبران کرد. اندازه تراس به متراژ برج بستگی دارد.

– استخر، سونا، جکوزی و باشگاه ورزشی

استخر، سونا و جکوزی جز لاینفک برج ها هستند.

 

پنت هاوس رویایی برج های سرخرود

 

پنت هاوس بالاترین طبقه برج ها و ساختمان های بلند است. احتمالا پنت هاوس یکی از جذاب ترین ایده های شکل گرفته در جهان است. امروزه پنت هاوس طرفداران خاص خود را دارد. پنت هاوس علاوه بر اینکه جلوه ای لوکس به برج می‌دهد، بهره مندی از فضای باز در کنار متراژ بالای برج را نیز به همراه دارد. برج هایی که دارای پنت هاوس می باشند طبیعتا از دیگر امکانات سرشار بوده و شرایط بسیار ایده آلی برای یک زندگی مرفه دارند.

از مهم ترین مزایای پنت هاوس چشم اندازی است که به بیرون دارد. با خرید برج در سرخرود منظره دید پنت هاوس شما دریای زیبا و جنگل های انبوه این خطه سرسبز است. به علاوه اغلب پنت هاوس ها در شمال مجهز به باغچه اختصاصی نیز هستند. زندگی در بالاترین طبقه برج، شما را از شلوغی ها و سر و صدای اطراف دور خواهد کرد.

برج ‌نشینی در سرخرود

این روزها مدرن ‌ترین و لوکس ترین امکانات ساختمانی را در برج‌ ها می توان پیدا کرد. عموما برج ها تفاوت چندانی با هتل ندارند. بهره مندی از امکاناتی مانند لابی، مجموعه ورزشی، نگهبان، رستوران، سالن اجتماعات، فضای بازی کودکان، مهد کودک، استخر و سونا، شوتینگ زباله، آسانسور باربر و… زندگی امن ‌تر و راحت ‌تری برای ساکنان برج ‌های لوکس فراهم میکند. به علاوه وجود این امکانات در محل زندگی، باعث صرفه ‌جویی در زمان نیز می ‌شود. با خرید برج در سرخرود دیگر دغدغه‌ هایی مانند ترافیک، هدر رفتن وقت، دوری راه و… برای شما وجودندارد.

 

خرید برج در سرخرود

 

اکثر برج‌ ها‌ و مجتمع‌ های مسکونی بزرگ در شمال مجهز به به امکاناتی نظیر ردیاب دود، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق، برق اضطراری، پمپ آب، منبع آب اضطراری، سیستم تلفن داخلی، موتورخانه، آیفون تصویری با سیستم کدینگ، درب ضد سرقت و… می باشند. با این وجود در صورت بروز اتفاقاتی مانند آتش ‌سوزی، قطعی برق، قطعی آب و… مشکلی برای ساکنان پیش نخواهد آمد.

در ساخت این برج‌ ها معمولا از مصالح و تجهیزات با کیفیت مطابق با استانداردهای بین‌المللی استفاده می شود. مجتمع‌های مسکونی دارای قوانین و ضوابط خاصی هستند. رعایت این قوانین می ‌تواند امنیت بقیه ساکنین را تضمین کند. برج ها دارای لابی هستند. لابی ‌من نگهبانی ۲۴ ساعته از برج را بر عهده دارد. از امکانات دیگر برج‌ ها وجود دوربین‌ های کنترل در راهروها و آسانسورها است که باعث افزایش امنیت ساکنین می‌شود.

املاک جهان

خرید برج ساحلی در سرخرود پارت2

خرید برج در سرخرود

 

سخن پایانی

آنچه در این مطلب به آن اشاره کردیم مهمترین مزایایی بود که با خرید برج در سرخرود به دست می‌آورید.
اگر تصمیم شما برای خرید برج در سرخرود جدی است، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان املاک جهان تماس بگیرید و درباره شرایط و قیمت خرید برج در سرخرود و موارد دیگر صحبت کنید.

تجربه، مهارت و تخصص کارشناسان املاک جهان برای خرید برج در سرخرود همراه شما است. و با اطمینان خاطر می توانید به اعتبار و سابقه این مرکز تخصصی به دنبال برج های مورد نظر خود یا ویلای اختصاصی باشید.

شما می‌توانید برای مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک و یا تبلیغات در سایت با ما تماس بگیرید.

مدیریت جهان جعفری: ۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸

 

 

1402/01/10

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.