خرید ویلا در خانه دریا

خرید ویلا در خانه دریا

خریدویلا در خانه دریا| شهرک خانه دریا یکی از زیباترین و قدیمی‌ترین شهرک‌های ویلایی در استان مازندران برای خرید ویلا در شمال است. قواره‌های زمین در این شهرک، بزرگ است و معماری ویلاهای آن به سبک خاصی طراحی شده است.این شهرک بزرگ و زیبا یکی از محبوب‌ترین شهرک‌های مازندران است و می‌تواند ویلاهای ساحلی بسیار عالی را در اختیار شما قرار دهد.

 

خرید ویلا در خانه دریا

 

قیمت خرید ویلا در شهرک خانه دریا تحت عوامل مختلفی تغییر می‌یابد. این نوسانات قیمت قطعاً با تغییرات قیمت بازار املاک و مستغلات است. از آنجائیکه این شهرک در مازندران جزء شهرک‌های قدیمی محسوب می‌شود و در بهترین منطقه مازندران نزدیک ساحل ساخته شده است، طرفداران زیادی دارد.

این شهرک در منطقه ساحلی قرار گرفته و گزینه‌های مختلفی را با قیمت‌های متفاوت برای خرید ویلا شهرکی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. برای افرادی که به خرید ویلاهای بزرگ چند خوابه با امکانات محوطه سازی و فضای سبز زیبا اهمیت می‌دهند، ویلاهای شهرک خانه دریا می‌توانند این نیاز را برای آن‌ها برآورده کنند.

 

املاک جهان

خرید ویلا در خانه دریا

خرید ویلا در خانه دریا

 

خرید ویلا شهرکی در مازندران مزایای زیادی را برای زندگی به همراه دارد. زمانیکه در ویلاهای شهرکی زندگی می‌کنید از امنیت شهرک مطمئن هستید. همچنین به نوار ساحلی دسترسی دارید و می‌تواند یک فضای مناسب برای پیاده‌روی روزانه شما باشد. از طرف دیگر خرید ویلاهای شهرکی یک سرمایه‌گذاری مناسب در مازندران محسوب می‌شود.

مقدمه کلی در مورد شهرک خانه دریا:

شهرک خانه دریا در محدوده بین سرخرود و محمودآباد در استان مازندران ساخته شده است. اگر بخواهیم دقیق‌تر آدرس این شهرک را به شما بگویم، این منطقه در 12 کیلومتری سرخرود به محمودآباد قرار گرفته و وسعت کل آن حدود ۲۵۰ هکتار است. این شهرک جزء بهترین و قدیمی‌ترین شهرک‌های مازندران محسوب می‌شود.

عملیات ساخت شهرک در سال ۱۳۵1 تا ۱۳۵2 به پایان رسید. شرکت “شهرک خانه” تمام مراحل طراحی اجرا و ساخت و ساز این شهرک بزرگ را بر عهده داشته است. تمام ویلاهای شهرک خانه دریا در مازندران از بهترین معماری و زیباترین طراحی بهره گرفته‌اند.

 

مشخصات ویلاهای شهرک خانه دریا:

اکنون که با اهمیت و نقش شهرک خانه دریا در استان مازندران به عنوان یک منطقه قدیمی و معتبر برای خرید ویلا آشنا شدید، شاید تمایل دارید که اندکی بیشتر در مورد ویژگی‌ها و امکانات آن اطلاعاتی را به دست بیاورید.
این شهرک ویلایی زیبا و گسترده، تعداد زیادی ویلاهای کف خواب و ویلاهای آپارتمانی را در خود جای داده است. معماری تمام ویلاها چه آن دسته از ویلاهایی که در چند دهه گذشته ساخته شده و چه ویلاهای نوساز، همه از بهترین طرح‌ها الهام گرفته شده‌اند.

 

املاک جهان

 

مهم‌ترین مزیتی که ساخت و ساز در ویلاهای شهرکی ارائه می‌دهند، نظم و ترتیب مناسبی است که در ساخت و ساز ویلا رعایت شده است. همین عامل موجب شده که مسیرهای تردد خودرو یا مسیرهای دسترسی به ساحل، زیباتر ساخته شود.

شهرک خانه دریا در مازندران به عنوان یکی از شهرک‌های برند منطقه، شناخته شده است. به دلیل اینکه در حد فاصل سرخرود و محمودآباد واقع شده، ساکنین شهرک می‌توانند کارهای مربوط به امور ثبت و امور اداری را در محمودآباد دنبال کنند و اگر کارهای مربوط به ثبت سند را دارند می‌‌توانند با بخشداری سرخرود در ارتباط باشند.

این شهرک از هر نظر، زیبا طراحی شده است تا ساکنین شهرک یک محیط آرامش بخش را داشته باشند و بتوانند حتی از پیاده‌روی روزانه خود هم لذت ببرند.

 

درب ورودی شهرک خانه دریا:

شهرک خانه دریا یک درب ورودی اصلی دارد. درب ورودی شامل دو قسمت است؛

یک بخش ورودی برای عبور و مرور مالکین ویلاهای داخل شهرک اختصاص داده شده است. تردد مالکین در سال‌های گذشته به این صورت بود که کارت مخصوص تردد داشتند و با هماهنگی نگهبان وارد شهرک می‌شدند یا از آن خارج می‌گشتند. در حال حاضر، مسیر مخصوص تردد مالکین شهرک مجهز به سیستم هوشمند پلاک‌خوان شده است که می‌تواند تا حداکثر ۳ پلاک خودرو را برای هر مالک قرائت کرده و به او اجازه عبور دهد.
این سیستم در نوع خود، منحصر به فرد و جالب است. این قسمت از طریق یک راهبند اتوماتیک، کنترل می‌شود. دوربین حساس پلاک خوان، پلاک‌های خودرو که هر مالک برای خود ثبت کرده است را قرائت می‌کند و چنانچه با اطلاعات ثبت شده در سیستم مطابقت داشته باشد، به طور خودکار، راهبند باز می‌شود و مالک می‌تواند از درب عبور کند.

 

خرید ویلا در خانه دریا

 

تردد خودروها با سیستم هوشمند موجب می‌شود زمان کمتری از شما گرفته شود و از طرفی، امنیت بیشتر را برای زندگی و ساکنین تأمین می‌نماید. علی رغم این مزایای بزرگ، یک محدودیت کوچک هم وجود دارد و آن هم مشکلاتی برای مجوز تردد برای بیشتر از 3 خودرو برای هر خانواده است. هر کدام از ساکنین که بیشتر از 3 خودرو دارند باید برای تردد خودروی چهارم، مجوز داشته باشند که این کار نسبتاً دشوار است.

بخش دیگری از درب ورودی شهرک خانه دریا مخصوص مهمانان است. افرادی که به عنوان مهمان وارد شهرک می‌شوند یا افرادی که ویلایی را اجاره کرده‌اند و به طور موقت در شهرک تردد دارند حتماً باید از این قسمت وارد شوند. تردد آن‌ها حتماً با هماهنگی با نگهبان انجام می‌گیرد. بدون اطلاع نگهبان، خودروهای مهمان نمی‌توانند از این دروازه عبور کنند.

هیچ محدودیتی برای تردد خودروها در داخل شهرک وجود ندارد. حتی می‌توانید با دوچرخه، موتور و موتور چهار چرخ در خیابان‌های شهرک خانه دریا تردد کنید. به نظر می‌رسد اگر به دوچرخه‌سواری علاقه‌مند باشید بتوانید این تفریح را هنگام صبح به عنوان یک ورزش هم انجام دهید!

 

امنیت و حریم خصوصی در داخل شهرک خانه دریا

یکی دیگر از مهم‌ترین امکانات شهرک خانه دریا که برای بسیاری از مالکین اهمیت دارد، امنیت شهرک است. حدود ۱۲۰ نفر تیم حرفه‌ای در بخش امنیت شهرک فعالیت می‌کنند. این نیروهای کارآزموده در سه شیفت کاری، مناطق مختلف شهرک را تحت کنترل دارند. این شرایط، مهم‌ترین دلایلی است که مشتریان نسبت به خرید ویلا شهرکی در این شهرک معروف در مازندران علاقه نشان می‌دهند. خرید و فروش ویلاها در داخل شهرک هم با استقبال خوبی مواجه است.

و اما اکنون بپردازیم به سایر امکانات و مشخصات ویلاها در داخل شهرک..

 

املاک جهان

خرید ویلا در خانه دریا

خرید ویلا در خانه دریا

مشخصات و امکانات ویلاها در شهرک خانه دریا:

اگر متقاضی خرید ویلا در شهرک خانه دریا مازندران هستید در این قسمت دقت بیشتری داشته باشید، چرا که تصمیم داریم در مورد ساختمان ویلا، امکانات شهرک و قیمت‌ها صحبت کنیم.
ویلاهای شهرک خانه دریا از نظر قواره زمین، ابعاد و متراژ ساختمان ویلا و نحوه طراحی دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی با یکدیگر تفاوت دارند و قیمت خرید ویلا هم بر همین اساس تعیین می‌شود. سبک ساخت و ساز مدرن، کلاسیک و مینیمال را می‌توانید در ویلاهای این شهرک مشاهده کنید.

 

خریدویلا در خانه دریا

 

برای ساخت و ساز ویلا در این شهرک معتبر، محدودیت ارتفاع وجود دارد. این ارتفاع، حداکثر 5/7 متر با کد استاندارد معرفی شده است. اگر قصد اجرای یک پروژه را دارید باید این استاندارد را در نظر بگیرید. از طرفی دیگر، محدودیت دیگری با نام “سطح اشغال” هم برای ویلاها وجود دارد.

تمام ویلاهای داخل شهرک خانه دریا مازندران مجهز به اتاق خواب هستند. این ویلاها از حداقل سه اتاق خواب و تا حداکثر هفت اتاق خواب دارند. در هر ویلا، نمای داخلی، متفاوت است. هرچه ویلا بزرگتر و تعداد خواب آن بیشتر باشد، قیمت بیشتری هم خواهد داشت؛ بنابراین اگر خرید یک ویلا با تعداد مشخصی اتاق خواب را مورد نظر دارید بهتر است با مشاور املاک جهان  صحبت کنید تا شما را به طور مستقیم به سمت ساختمان مورد نظر هدایت کنند.

 

امکانات شهرک خانه دریا:

شهرک خانه دریا حدود دو کیلومتر نوار ساحلی شنی دارد، بنابراین بهترین گزینه برای پیاده‌روی روزانه است. امواج گوش‌نواز دریا به همراه تلالو نور خورشید بر روی سطح آب، احساسی را در شما زنده می‌کند. که مانند آن را در هیچ کجا تجربه نخواهید کرد! خرید ویلا در شهرک ویلایی خانه دریا به راحتی این فرصت را برای شما فراهم می‌آورد تا زیبایی‌های طبیعت را در کنار خود داشته باشید.

شهرک خانه دریا علاوه بر امکانات تفریحات ساحلی و تفریحات آبی، دارای ۴ رستوران، خدمات عابر بانک، سوپرمارکت، فضای بازی برای بچه‌ها و بزرگسالان، ۲ زمین تنیس و ۳ زمین والیبال می‌باشد. اگر به ورزش‌های ساحلی علاقه‌مند هستید و می‌خواهید با خویشاوندان و دوستان خود تنیس یا والیبال بازی کنید، این امکانات در این شهرک فراهم می‌باشد.
تمام مناطق مشاعات شهرک هم با زیبایی هرچه تمام‌تر طراحی شده‌اند. این امکانات برای ساکنین شهرک، که برای مالکان و چه برای مهمانان به یک میزان در دسترس قرار دارند.
ساحل شهرک خانه دریا بهترین امکانات را برای تفریح و گردش در اختیار شما قرار می‌دهد. این شهرک دارای استخر و زمین بازی می‌باشد. بخشی از ساحل  اختصاصی برای شنای خانم‌ها در نظر گرفته شده است.

بخش دیگری هم به همین منظور برای آقایان قابل دسترسی می‌باشد. همانطور که ملاحظه می‌کنید امکانات تفریحی، گردشگری و رفاهی زندگی در این شهرک برند بسیار فراهم است، بنابراین می‌توان انتظار داشت که مشتریان خرید ویلا در شهرک خانه دریا روز به روز بیشتر شود.

 

املاک جهان

خرید ویلا در خانه دریا

خرید ویلا در خانه دریا

 

ویژگی‌های خرید آپارتمان و ویلا رو به دریا در شهرک زیبای خانه دریا چیست؟

شهرک خانه دریا، از نظر موقعیت جغرافیایی دسترسی آسان به جاده هراز و فیروزکوه دارد. امکانات تفریحی و رفاهی در کنار خط ساحلی زیبا این شهرک را به یکی از مقاصد مسافران و گردشگران برای تفریح و استراحت تبدیل کرده است. از دیگر مزایای این شهرک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. برای مشاوره خریدویلا و آپارتمان در خانه دریا با کارشناسان املاک جهان در ارتباط بگیرید.

1- کادر محافظت ۲۴ ساعته با ۱۲۰ نفر تیم حرفه‌ای
2- اجازه ورود سه خودرو به هر واحد مسکونی
3- دسترسی راحت به دریا و تماشای غروب و طلوع خورشید
4- درختکاری و چمن کاری در محوطه شهرک
5- دو پارک بزرگ برای استفاده ساکنین
6– مبلمان شهری شامل نیمکت، سطل زباله، لوازم ورزشی، روشنایی
7-فضای مناسب برای بازی کردن و سرگرمی کودکان
8- چهار رستوران با غذا‌های سنتی و فست فود
9- محیط امن، آرام و دلنشین شهرک خانه دریا
10- دارای اساسنامه برای هزینه‌های داخل شهرک
11-خدمات عابر بانک
12- سوپرمارکت بزرگ برای ساکنین
13- دو زمین تنیس
14- استخر، سونا و جکوزی
15- سه زمین والیبال
16- بازی و ورزش‌های ساحلی
17- دارای هیئت مدیره شهرک ساحلی
18- دارای سند تک برگ
19- نظافت و رسیدگی ۲۴ ساعته محیط شهرک و دریا
20- دارای دو خیابان اصلی و ۱۰۰ خیابان فرعی
21- مسیر مخصوص دوچرخه سواری
22- دو کیلومتر نوار ساحلی شنی در ساحل خانه دریا
23- پلاژ اختصاصی برای خانم‌ها و آقایان
24- کنتور برق، آب و گاز اختصاصی
25-سرمایه‌گذاری مناسب و بلند مدت

 

سؤالات متداول

1-سؤالات متداول قیمت فروش ویلا و آپارتمان در شهرک خانه دریا چقدر است؟
2-قیمت اجاره ویلا در شهرک زیبای خانه دریا چقدر است؟
3- مزایای خرید ویلا و آپارتمان در شهرک ساحلی خانه دریا چیست؟
4-آیا سرمایه‌گذاری برای خرید ویلا در شهرک زیبای خانه دریا مقرون به صرفه است؟

 

 

خریدویلا در خانه دریا

سخن آخر

همانطور که در متن بالا مطالعه کردید، شهرک خانه دریا، یکی از شهرک‌های قدیمی و معروف در مناطق شمال کشور است. امکانات تفریحی ساحلی و آبی و حدود دو کیلومتر ساحل شنی اختصاصی این شهرک را برای اقامت خاطره‌انگیز در کنار دریای خزر متمایز کرده است. زمین، ویلا و آپارتمان در شهرک ساحلی خانه دریا، با متراژ و قواره‌های مختلف موجود است. به همین دلیل شما می‌توانید متناسب با بودجه خود، در این شهرک ویلا یا آپارتمان خریداری کنید.

 

 

 

شما می‌توانید برای مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک و یا تبلیغات در سایت با ما تماس بگیرید

مدیریت جهان جعفری: ۰۹۱۱۹۲۱۲۱۷۸

 

1401/12/14

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.